• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bilnev Ticaret

Sektör :

Yetkili Kişi :

Erdal Güngör

Firmamız; Bilecik alışveriş sektöründe Gümüş su ve Saka su bayiliklerini yapmak amacı ile kurulmuştur. Firma olarak amacımız müşterilerimize sunduğumuz kolay abonelik sistemimiz ile sektördeki damacana su ihtiyacını en ekonomik ve en hızlı bir şekilde karşılamaktır. Bu amaç doğrultusunda kurulduğumuz günden bu güne kadar insan sağlığına gösterdiğimiz itina ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Dolayısıyla siz değerli müşterilerimizin 19 litrelik damacana su ihtiyacı başta olmak üzere pet şişe, bardak ve cam şişe ürünlerimiz ile toplu ve perakende siparişlerinizi en hızlı bir sürede karşılamaktayız.

Dürüstlük, güven, müşteri memnuniyeti ve hizmette kalite firmamızın temel çalışma prensipleridir. Bu prensiplerimiz ışığında ekip çalışmasına olan inancımız ile siz değerli müşterilerimize hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Su siparişleriniz firmamıza ulaştığı anda; en yakın lokasyondaki dağıtım ekibimiz, sizi bekletmeden, siparişinizi en hızlı bir şekilde adresinize ulaştırır. Firma olarak oldukça geniş bir dağıtım ağına ve araç filosuna sahibiz. Siz değerli müşterilerimize kusursuz bir hizmet sunabilmek için sayfamızda verilen iletişim adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Firma olarak ticari hayattaki sorumluluğumuzun bilincinde ve farkındayız. Bu bilinç ile güvenlik ve sağlık konularında üzerimize düşen tüm önlemleri alarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Firmamızın hedefi siz değerli müşterilerimize en ekonomik fiyatları sunarak daha geniş kitlelere ulaşmaktır. Dolayısıyla çalışma değerlerimizden asla ödün vermeden hizmetlerimizi daha da geliştirerek ve daha da iyileştirerek faaliyetlerimizi devam ettirmek başlıca hedefimizdir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR