• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Biorezonans Ankara

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ali Özgür

reklam logosu
Biorezonans Nedir ?
Yaşam üç durumda mümkündür :
Madde, Enerji, Bilgi alışverişi(informasyon); Son yüzyılın ilk yarısındaki kuantum çağından sonra, maddenin yoğunlaşmış enerjiden başka birşey olmadığı anlaşılmıştır. Fizikçi Max Planck(1858 - 1947): ' madde yoktur, tüm materyalin oluşumu ve varlığını sürdürmesi, onları titreşime getiren ve atom sistemi için bağlarını oluşturan güce bağlıdır.
Devamını Oku
Ağrı ve Allerji
Ağrı o bölgedeki problemin vücut tarafından ifade edilme yoludur. Ağrı bölgesinden algılanan frekanslar normalden farklıdır ve bu frekansların temizlenmesi ağrıyı ortadan kaldırabilir.. Biorezonans ağrıya yol açan problemin iyileşmesini hızlandırır. Biorezonans spor hekimliğinde yaralanmanın veya burkulmanın tedavisini hızlandırmak için kullanılır. Travmaya bağlı ağrılarda biorezonansın etkisi çarpıcıdır.
Sigarasız Bir Hayat İstiyormusunuz ?
Cevap vermeniz gereken tek soru budur. Eğer artık zamanın geldiğini ve sigaradan kurtulmak istediğinizi söylüyorsanız biorezonans sizin için çok uygun bir destek olacaktır. Sigarayı bırakamamaktan korkmayın. Sadece sigaradan artık kurtulmak istediğinizi kendinize ve bize söyleyin. Sigara diğer bağımlılıklarda olduğu gibi iki çeşit bağımlılığa neden olmaktadır. Psikolojik ve fizyolojik.
firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR