• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Bir Nino Lezzet Klasiği

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Uybeydullah Yıldırak - Yunus Yıldırak

  • firma instagram

Çeşme’de kaliteli ve sağlıklı fast food tüketiminin sevilen adresi olan firmamız Bir Nino Lezzet Klasiği birmilyonnokta.com sitesinin üyelerinden birisidir. Son yıllarda gelişen pandemi ve salgın hastalık çeşitleri sebebiyle toplumun her kesiminden insanda sosyal hayat algısında farklılaşmalar görülmeye başlanmıştır. Bunların başında yeme içme alışkanlıkları gelmektedir. Artık yemek tüketimi yaptığımız alanların steril şartlarda üretim yapması ve hijyenik bir hazırlama standartına sahip olması aranan niteliklerin başında gelmeye başlamıştır.

Birçok ölümcül ve bulaşıcı hastalık merdiven altı ortamlarda güven vermeyen alanlardan bulaşmakta, çok sayıda insanın hayatını çeşitli tehlikelere sokmaktadır. Bizde bundan hareketle sektörün nabzını tuttuğumuz firmamızda, özel tedarikçilerimizden temin ettiğimiz yüksek kalite gıda ürünlerini, en sağlıklı ortamlarda hazırlayarak, sizlere temiz bir şekilde sunmanın gururunu yaşıyoruz. Üstün kalite ödülüne layık damak çatlatan özel lezzetlerin durağı olan Bir Nino Lezzet Klasiği olarak, İzmir fast food sektöründe siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.

Çekirdekten yetişen kaliteli ve deneyimli ustalarımızın hazırladığı birbirinden leziz ürünler Çeşme Alaçatı şubemizde sizleri bekliyor. Kaşarlı, sucuklu, karışık ve Ayvalık tost çeşitlerimizin yanı sıra, %100 dana etinden hazırlanan eşsiz hamburgerlerimiz sizleri bekliyor. Zengin kahvaltı çeşitlerimizde en kaliteli malzemeden hazırladığımız nefis soğuk sandviçlerimizi tattığınızda, bir daha vazgeçemeyeceksiniz. Kaliteli beslenmenin en doğru adresi olan firmamız Bir Nino Lezzet Klasiği, özel tat ve lezzetleri ile siz değerli müşterilerini beklemektedir.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR