• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bira Der Cafe Bistro

Adres :

Kılınçarslan Mahallesi Hesapcı Geçidi Sokak No: 5 Muratpaşa Antalya Antalya » Muratpaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

-

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (543) 380 85 77

Whatsapp 2:

0 (543) 380 85 77

Bira Der Cafe Bistro ailesi olarak müşteri memnuniyetini ve sektörde yenilikçi olmayı kendimize ilke edindik ve bunlara dikkat ederek bu güne kadar ilerledik. Muratpaşa’da bulunan restoranımız işini bilen tecrübeli çalışma arkadaşlarımız sayesinde hizmet kalitesini arttırmış bu konuda da rakiplerinin önüne geçmeyi bilmiştir. Sizlerden aldığı öneri ve istekleri değerlendiren restoranımız bu sayede kendini daha iyi geliştirmektedir.

Antalya restoran sektörüne kendine has tarzı ve tavrıyla renk katmış olan işletmemiz kendisine kalıcı bir yer edinmiştir. Bunun için çok çalışan ve her zaman sektöründe ki yenilikleri yakından takip edip kendisine katan restoranımız son derece modern bir yapıya sahiptir.

Otantik bir tarzı benimseyen mekanımız günümüzle geçmişi çok iyi harmanlamış olup keyifli vakit geçirmeniz için her detayı düşünmüştür. Alkollü içecek servisi bulunan restoranımızda hem sevdiklerinizle doyasıya eğlenip hem de birbirinden özel lezzetlerle açlığınızı giderebilirsiniz. Zengin menüsüyle müşterilerini kararsız bırakan Bira Der Cafe Bistro çalan hoş müzikleri ile de sizlere unutulmaz bir akşam yaşatmanın garantisini vermektedir.

Sizlere en iyi hizmeti verebilmek için çok çalışan ekibimiz en iyi karşılığı müşterilerimizin mutluluğundan almaktadır. Makul fiyatları ve zengin ürün yelpazesi ile her zaman ilk tercihiniz olacak restoranımız kaliteli ve eğlenceli zaman geçirmek isteyen Antalyalıların her zaman uğrak mekanı olmuştur. Sizde sunduğumuz bu eşsiz hizmetlerden faydalanmak ve doyasıya eğlenmek için restoranımıza davetlisiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR