• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Birlik Oto Kurtarma

firma adresi

Adres :

Yunuseli Mahallesi Altıncı Okul Caddesi No: 9/2 Bursa » Osmangazi
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

İbrahim Göksugüzel
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (546) 117 44 23

Yol yardım ve çekici hizmetleri alanlarında faaliyet göstermekte olan firmamız Birlik Oto Kurtarma, 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Aracınızın arızalanması veya kaza gibi durumlarda, size en hızlı ve güvenilir bir şekilde yardım etmek için buradayız. En büyük önceliğimiz, müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Bu doğrultuda, tüm yolda kalma durumlarında en kısa sürede sizlere yardıma geliyoruz.

Bursa yol yardım sektöründe yer alan firmamız, bölgenin en çok tercih edilen oto kurtarma firmalarından biri olmayı başarmıştır. Müşterilerimizin acil durumlarını anlıyoruz ve en kısa zamanda yanlarında olmak için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Deneyimli ve uzman ekibimiz, aracınızın güvenli bir şekilde kurtarılması için gereken bilgi ve donanıma sahiptir. Son teknoloji çekici ve vinçlerimiz ile her türlü aracı kurtarma kapasitesine sahibiz.

Firmamız, bütçenizi zorlamayacak uygun fiyatlar ile hizmet vermektedir. Yolda kaldığınızda panik yapmanıza asla gerek yoktur. Firmamız, 7/24 her konuma hizmetlerini ulaştırmaktadır. Kurtarma işleminde kullandığımız bütün araçların düzenli olarak bakım ve onarımı yapılmaktadır. Bu sayede, aracınızı kurtarırken herhangi bir sorunla karşılaşmanın önüne geçiyoruz. Aracınızı güvenli bir şekilde kurtarıyor ve istediğiniz yere taşıyoruz.

Firmamız ile bağlantı kurmak oldukça kolay bir adımdır. Detaylı bilgi almak için ya da yol yardım talebinde bulunmak için hemen bizi arayabilirsiniz. Konum bilginizi bizimle paylaştığınız takdirde, hemen yardımınıza geliyoruz. Kaliteli oto kurtarma ve oto çekici hizmetleri için sizler de firmamızın hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR