• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Birlik Veteriner Kliniği

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Yusuf Sönmez

Birlik Veteriner Kliniği isimli firmamız da birmilyonnokta.com üyesi olduğunu açıkladı. Hepimiz hayvanları çok severiz. Bizler için adeta birer arkadaş olan hayvanlar da insanları çok sevmektedir. Örneğin köpekler sahiplerine çok sadıktır. Bu yüzden bir hayvanla yaşamak aslında bir nevi bir arkadaşla yaşamaktır.

Konuşamayan bu hayvanların bizlere gerçekten çok ihtiyacı vardır. Örneğin bizler acıktığımızda veya bir ağrımız olduğunda dile getiririz. Ancak hayvanlarda bu böyle değildir, bu yüzden bizlere çok ihtiyaç duyarlar. Evcilleştirdiğimiz hayvanların tüm bakımlarını da üstlenmek zorundayız. Nasıl bir bebeğe yemek verip, sağlık kontrollerini yapıyorsak, bir hayvanın da bu yönlü tüm ihtiyaçlarını karşılamak zorundayız. Özellikle sağlıkları konusunda bizlere büyük bir sorumluluk düşmektedir. Onların sağlık kontrollerini düzenli olarak yapmalı ve tedavilerini olmalarını sağlamalıyız.

Sakarya veteriner, hayvan dostu olan tüm herkesin ilk durağı haline gelmiş durumdadır. Kaliteli ve güvenilir hizmeti ile yedi yirmi dört hizmet veren firmamız, mekân temizliğine de büyük önem vermektedir. Minik dostlarımız için renkli ve temiz bir mekân oluşturan firmamız, aynı zamanda sokak hayvanlarına da yardımcı olabilmek adına kampanyalar başlatmaktadır. Kampanyalar dâhilinde birçok hayvanın tedavisini yapan firmamız, müşterisinin takdirini hak etmiştir.

Tüm bu hizmetlerinin yanı sıra firmamız, kedi ve köpek maması satışı da yapmaktadır. Bizlerle iletişime geçerek veya kliniğimize gelerek bu özel ve uygun fiyata hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Hayvanları sevelim ve onları koruyalım, bunu onlara borçluyuz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR