• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Birtat Kebap

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ferdi Kılıç

reklam logosu

Birtat Kebap

Kebap, ızgara, dönerci, çorbacı, pideci, lahmacun salonu, toplu yemek organizasyonu, toplu yemek siparişi, paket servis, aile restaurantı ve aile lokantası olarak Aydın Nazilli de hizmet vermekteyiz.

Tüm hizmetlerimize müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yön vermiş olmamız sayesinde sektörün en önemli değeri olan müşteri memnuniyetinin sağlanabilmesi için büyük adımlar atmış ve müşteri memnuniyetini başarılı bir şekilde firmamızın temeline oturtabilmiş bulunmaktayız.

Müşterilerimizin eksiksiz bir şekilde ihtiyaçlarının karşılanması neticesinde de müşterilerimizin firmamız için sahip olduğu güven duygusunda büyük ölçüde bir artış yaşanmakta ve sürekli olarak hizmetlerimiz için firmamızı tercih etmeye devam etmeleri sağlanabilmektedir. Bu sayede firmamızı sürekli olarak her geçen sene büyük işler yapmakta olan ve daha da büyüyen bir firma konumuna getirebilmekteyiz. Siz de hizmetlerinizin tam manası ile karşılanabilmesi ve ihtiyaçlarınızın eksiksiz bir şekilde muhatap bularak giderilebilmesi için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Takım ruhu ile çalışarak önemli işlere imza atan personelimiz, firmamızı ileriye taşıyacak en önemli kaynağımızdır. Müşterilerimiz tarafından kalite ve güvenilirlik kavramlarıyla bir arada anılan firmamız bu başarısını geçmişten gelen amatör ruha ait değerleri modern teknoloji ile harmanlamasına ve gerek personel gerekse malzeme seçimindeki titizliğine borçludur.
firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR