• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bistro Tierra Restaurant ve Bar

Adres :

Uğur Mumcu Bulvarı No: 25 Özlüce Nilüfer Bursa Bursa » Nilüfer

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hakkı Aras

E-Posta Adresi :

info@bistrotierra.com

Whatsapp 1:

0 (545) 614 87 03
Bistro Tierra Restaurant & Bar

Bursa kentinde kendi kategorisinde en yüksek değerleri oluşturan firmamız, kentin önemli bir ihtiyacını karşılayarak müşteri değeri ve firma kalitesi oluşturmaktadır. Sabahın erken saatlerinden itibaren başlayan hizmetlerimiz sayesinde ilerleyen saatlere kadar her an aynı kalitede hizmet sunarak müşterilerimiz için kalitenin vazgeçilmez ve değişmez bir şey olduğunu hatırlatıyoruz.

Türkiye'nin her köşesinden yayılan kaliteyi ve özel ürünleri kentimizin beğenisine sunarak çok özel bir yapı ile birlikte huzurlu bir ortam ve doğru bir hizmet yöntemi oluşturduk. Bununla birlikte konseptimizin oluşması amacıyla personellerimizin uyum sağlaması noktasında tüm görselliği ve nitelikleri taşıyacak şekilde tasarımları gerçekleştirerek eşsiz bir işletme ile hizmet veriyoruz.

Hedefimiz önümüzdeki dönemlerde çok daha büyük bir işletme noktasına ulaşarak Bursa kentinde aranılan ve istenilen hizmetleri oluşturmaktır. Hedefimize ulaşma noktasında tüm yasal ve geleneksel değerlere saygı göstererek Bursa halkının hak ettiği hizmeti oluşturmaya gayret gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR