• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Bizde Bebe

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Behiye Kılıç

reklam logosu
  • firma instagram

Tekstil ürünlerinin kalitesi ebeveynler için büyük bir kıstas. Çocuklar için kalitesiz kıyafetler sağlıklarında ciddi problemler yaratabiliyor, haliyle aileler de tekstil piyasasında bulunan her ürüne güvenemiyor. Çocuk kıyafetlerinde birçok ölçüt oluşturuyor, hem bu ölçütleri taşıyan hem de şık görünen kıyafetleri tercih etmek istiyorlar. Dolayısıyla en doğru kıyafeti bulmak bir hayli meşakkatli bir hale geliyor. Çocuklarının rahat ve güzel kıyafetler giymesini isteyen, her anına değer veren ebeveynler uzun araştırmalar yapmak zorunda kalıyor.

Çocuk ve bebek kıyafetleri için ebeveynler tarafından birçok ölçüt belirleniyor. Onlara zarar vermeyecek büyüklükte çıt çıtlar, gevşek olmayan düğmeler, yutma ve boğulma tehlikesi arz etmeyen aksesuarlar... Gevşek olmayan fermuarlar, bez değişimini engellemeyen, giydirirken kafasını sıkmayacak şekilde tasarlanmış kıyafetler gibi. Biz Sakarya tekstil firması olarak ölçütlerinizin hepsini önemsiyoruz. Güvenilir kumaşlardan ürettiğimiz kıyafetlerimizle çocuğunuzun şıklığına şıklık katmayı hedefliyoruz, uzun araştırmalar yapmak zorunda kalmaya bir son vermek istiyoruz.

Erkek ve kız çocuk için her türlü kıyafeti uygun fiyatlarda, güvenilir kalite anlayışımızla sizlere sunmaktayız. Çocuk şort, tişört, lisanslı ürünler, takımlar, abiyeler, bebek çıt çıtları gibi kaliteli kumaşlarla üretilmiş yumuşacık ve ergonomik kıyafetlerimizi sizlerle buluşturmaktayız. Çocuklarınızın içinde rahat hissedeceği, aynı zamanda son derece şık ürünlerimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. %100 pamuklu ürünlerimizle bebek modasında öncü olma yolunda emin adımlarla ilerlerken sağlıklarına da bir o kadar önem veriyoruz. Bayramlarda, düğünlerde, günlük giyimde çocuğuna uygun fiyatlı ve şık kıyafetler bulmakta zorlanan ailelerin ilk adresi olmak için sürekli gelişiyor ve büyüyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR