• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bizim Halı Yıkama Bahçelievler

Sektör :

Yetkili Kişi :

İsa Koca

Ev ve iş yerlerinde yoğun şekilde kullanılmakta olan halılar ve koltuklar için profesyonel yıkama işlemleri firmamız tarafından sunulmaktadır. Alanında profesyonel çalışmalar yapan firmamız sizlere gelişmiş ekipmanlar ve özel temizlik malzemeleri ile deneyimli ekibimiz sayesinde profesyonel hizmet sunabilmektedir. Halılar ve koltuklarınız ile yorganlarınızı ilk günkü temizliğine ulaştırmakta ve sizlere tertemiz bir şekilde teslim etmekteyiz.

Halılarınızı türüne göre özenli olarak yıkamakta olan firmamız gerekli işlemleri profesyonel olarak yapabilmektedir. Profesyonel şekilde halı yıkama işlemleri yapmakta olan firmamız ev ve iş yerlerinde kullanılan halılar için en güzel yıkama işlemlerini yaparak tüm lekelerin çıkmasını sağlamaktadır. Halı yıkamada profesyonel ekipmanları kullanan firmamız tam bir temizlik sağlanması ve tüm lekelerin çıkartılması ile halılarınızı sizlere teslim etmektedir.

İstanbul halı yıkama alanında profesyonel çalışmalar yapmakta olan firmamız koltuk yıkama konusunda da sizlere en özenli çalışmaları sunabilmektedir. Yerinde koltuk yıkama işlemlerinde deneyimli ekibimiz ile gelişmiş ekipmanlarımız sizlere profesyonel hizmetler sunabilmektedir. Koltukları kumaş türüne göre doğru şekilde yıkayarak tüm lekelerin çıkartılmasını sağlamaktayız.

Firmamız sizlere halı koltuk yıkama işlemleri yanında perde ve yorgan yıkama konusunda da hizmetler sunabilmektedir. Konusunda uzman olan firmamız sorunsuz bir şekilde gerekli çalışmaları yaparak yorgan yıkama ve stor perde yıkama işlemlerini de sunabilmektedir. Alanında uzman olan firmamız deneyimli ekibi ile sizlere bu alandaki en profesyonel çalışmaları sorunsuz hizmetler ile sunmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR