• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Black Cadde

Adres :

Bagdat Caddesi No304 D Şan Apt. Kadıköy Caddebosta İstanbul » Kadıköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hasan Sığırcı

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (506) 979 03 03

Whatsapp 2:

0 (506) 979 03 03

Black Cadde olarak İstanbul-Kadıköy de hizmet vermekte olupmurat boz kazakları , murat bozun üstündeki kazaklar ,murat boz kombinleri , fitness slamfit kazaklar , murat boz tarzı kazaklar ,fıtness beslenme vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR