• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Blackpoint Parfümeri

Adres :

Aşağı Hisar Mahallesi Demokrasi Caddesi 23 / A Antalya » Manavgat

Sektör :

Yetkili Kişi :

Erkam Yılmaz - Gülser Yılmaz

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (553) 485 89 46

Whatsapp 2:

0 (553) 793 39 46

Blackpoint Parfümeri adlı işletmemiz Antalya Manavgat konumunda bulunuyor olup hizmet sektöründe yer almaktadır. İşletmemizdeki tüm kokular Blackpoint markasına ait olup kendine has notaları bulunmaktadır.

Parfümün, kişinin kimliğini temsil ettiğinin farkındalığı ile üretilen kokularımız her beğeni ve tarza uygun olarak üretilmektedir. Kişiye özel her türlü kokunun bulunabileceği merkezimizde beğenilen nota baz alınarak koku tavsiyesinde bulunmaktadır. Koku konusunda uzman satış temsilcilerimiz ile sizlerin zevkine uygun çeşitli kokular içerisinden size uygun olan bulunarak, sizlere denetilmektedir.

Antalya Manavgat hizmet sektöründe hizmet veren işletmemiz içerisinde bulundurduğu; çiçek, baharat, meyve kokuları ile sizleri büyülemektedir. Ekibimiz siz kapıdan girdiğiniz andan itibaren sizleri güler yüz ile karşılayacak ve beğenileriniz doğrultusunda stiliniz ile uyuşan kokuları sizlere buluşturacaktır.

Sizlere özenle hazırlanacak olan paketler dahilinde sadece parfümle kalmamakla birlikte deodorant, ortam ve araba kokuları gibi çeşitli kokuların üretimi de sağlanmaktadır. Dilerseniz set olarak alabileceğiniz tek nota üzerinde yoğunlaşan ortam oda kokusu, deodorant ve parfüm ile kokunuzun bulunacağınız ortamda da kalıcılığınızı unutulmaz kılabilirsiniz.

Kalıcılığı ile sizleri etkileyecek ve yanınızdan ayıramayacağınız bir ihtiyacınız haline gelecek olan ürünlerimiz, mağazamızda sizlerle kavuşmayı beklemektedir. Duyu organları ele alındığında en çok akılda kalan koku hafızamız sayesinde kokunuz duyanları büyüleyecek ve bilinçaltlarına gizlenecektir. Akılda kalıcılığı arttırmak için kullanılan en etkili yöntemlerden biridir.

Kokunuzun her daim sizlerle olması ve uzun zaman kullanmanız dileğimiz ile...

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR