• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Burçin Mücevher Kalıcı Makyaj

Adres :

Paşa Konak Mahallesi 1029 Sokak 40/a Bandırma Balıkesir Balıkesir » Bandırma

Sektör :

Yetkili Kişi :

Burçin Mücevher

E-Posta Adresi :

ertugrul66@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 656 65 47
Bm Kalıcı Makyaj firması olarak Balıkesir-Bandırma'da ve Ankara'da hizmet sunmaktayız.
Bm Kalıcı Makyaj olarak Bandırma'da çalışmalarımıza başladığımız ilk günden beri müşterilerimizi en güzel anına hazırlamak için profesyonel kadromuzla hizmet vermekteyiz
Bm Kalıcı Makyaj olarak uzun yılların verdiği iş deneyimi,kaliteli hizmet anlayışı ve güleryüzlü profesyonel kadrosu ile hizmet sunmaktayız.
Kurulduğumuz günden bu yana sürekli olarak büyümekte ve kendimizi geliştirmekteyiz. Her zaman müşteri memnuniyetini ön olan tutan firmamız, kendini sürekli geliştirerek sizlere en kaliteli ürünün ulaştırılmasını sağlamakta ve bunu en uygun maliyetler ile yapabilmektedir. Bu nedenle de sizler tarafından ilgi görmekte ve tercih edilmektedir.Bm Kalıcı Makyaj firması olarak çalışma hayatımız boyunca her zaman kalite ve profesyonellik ile hareket ettik ve bundan sonraki dönem içinde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarımızı sürdürerek en kaliteli üretimleri yapacağız.
Müşteri odaklı kaliteli hizmet ve mükemmellik anlayışını koruyarak geliştirmeyi kurum politikası olarak benimsemiş, sosyal sorumluluğun bilincinde olan kurumsal şirketimiz ile dinamik, yaratıcı ve yenilikçi uzman kadromuz eşliğinde ülkemizin refahı ve sürdürülebilir kalkınma için, profesyonel hizmetlerle katkıda bulunmaya devam etmektir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR