• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bodrum Tek Tadilat

Adres :

Turgutreis Mahallesi Mehmet Hilmi Caddesi No: 104/b Bodrum Muğla Muğla » Bodrum

Sektör :

Yetkili Kişi :

Serdar Koç

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@tektadilat.com

Whatsapp 1:

0 (532) 524 37 28

Whatsapp 2:

0 (532) 524 37 28

Bodrum Tek Tadilat olarak Muğla’nın en seçkin firması konumunda yer alıyoruz. İşin mutfağında yetişmiş bir ekiple uzun yıllardır bu alanda kaliteli işlere imza atıyor, ardımızda bıraktığımız yüzlerce mutlu müşteri profilini her geçen gün daha da genişletmeye devam ediyoruz. Kısa sürede başarı basamaklarını büyük hızla tırmanarak bölgenin en çok tercih edilen dekorasyon firması haline gelmiş olsak da bulunduğumuz noktayı kesinlikle yeterli görmüyor, hep daha iyisini ve daha kalitelisini müşterilerimizle buluşturmaya devam ediyoruz. Firma olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetlerini önemsiyor, bu minvalde aralıksız gelişimimizi sürdürüyoruz.

Muğla yapı malzemeleri sektöründe yenilikçi yapımızla öne çıkıyor, sürekli gelişen dekorasyon uygulamalarında bizler de yeniliklerin en yakın takipçisi olmayı başarıyoruz. Alanımızla alakalı teknolojileri yakından izliyor, dünya standartlarında uygulamalara imza atabilmek için altyapımızı ve ürün gruplarımızı sürekli geliştiriyoruz. Bütün bunlar neticesinde de sizler bölgenin en modern dekorasyon çözümlerine sahip olma ayrıcalığı elde ediyorsunuz.

Firma olarak kaliteyi kesinlikle göz ardı etmiyoruz. Hem malzeme hem de işçilikte birinci sınıf kalite sunuyor, yapı dekorasyon alanında en çok tercih edilen markalarla işbirliği yapıyoruz. Markaların en çok tercih edilen ve en güncel ürünlerini uygulamalarımızda kullanıyoruz. Dinamik, tecrübeli, deneyimli ve zevk sahibi personellerimizle bizimle iletişime geçtiğiniz anda harekete geçiyor, tecrübeli mimarlarımızın tasarımları ve ustalarımızın yetenekleriyle işlerimizi uygulamaya geçiyoruz. Söz verdiğimiz zamanda, kaliteyi ve hayallerinizi mekanlarla buluşturuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR