• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bolat Oto Tamir Ve Bakım Servisi

Adres :

Adnan Menderes Mahallesi Servisler Caddesi No=11 Sanayi Sitesi Merkez/osmaniye Osmaniye » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ertuğrul İkiz

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (536) 439 49 17

Whatsapp 2:

0 (536) 439 49 17

Firmaya Mesaj Gönder

Bolat Oto Tamir Ve Bakım Servisi olarak Osmaniye de hizmet vermekte olup ford servisi, ticari araç servisi, ford mekanik tamiri, ford aylık bakım vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR