• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bolu Önder Yükseköğrenim Erkek Ögrenci Yurdu

Adres :

Karaçayır Mahallesi Hoca Ahmet Yesevi Sok. No: 3/1 Merkez Bolu Bolu » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ufuk İnan

E-Posta Adresi :

boluonderyurdu@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (551) 980 79 66

Whatsapp 2:

0 (551) 980 79 66

Bolu Önder Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu uzun yıllardır yurt sektöründe olup bu konuda son derece deneyimlidir. Bursa, İstanbul, Konya, İzmir gibi birçok şehirde de yurt hizmeti vermekteyiz. Şehir dışından ya da ilçelerden üniversite eğitimi için gelen öğrencilerimize evinin rahatlığını vermek ve aile sıcaklığını yaşatmak için çok çalışmaktayız.

Bolu turizm sektörüne katkısı olan yurdumuz son derece güvenlidir. Çocuklarınızın yeni bir hayata adım attığı bu dönemde onlar yeni deneyimler kazanıp, hayatı keşfederken arkadaş gibi yaklaşan yurt görevlilerimiz sayesinde gözünüz arkada kalmaz. Bolu Önder Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu seçeneklerini geniş tutarak öğrencilerimizin zamanı kaliteli değerlendirmesi için tüm imkanları sunmaktadır.

3, 4, 5 kişilik olan odalarımız son derece geniş ve öğrencilerimizin rahat hareket edebilmesi için ferahtır. Odalarda yatak, dolap ve çalışma masası bulunmaktadır. Ürünlerimiz sağlam ve kalitelidir. Yurdumuzda sınırsız internet ve Lig TV mevcuttur. Öğrencilerimizin vize ve final haftalarında rahat çalışabilmeleri için çalışma odaları mevcuttur.

Kahvaltı ve akşam yemeği olmak üzere günde iki defa yemek çıkmaktadır. Yemeklerimiz hijyen kurallarına uyularak hazırlanmaktadır. Çamaşırhane ve çok amaçlı salonu bulunan yurdumuz öğrencilerimizin rahatı için her şey düşünülmüştür. Belirli zamanlarda gezi, halı saha, toplantı gibi aktivitelerimizle öğrencilerimizin yoğun okul programlarında küçük bir nefes almalarını sağlamaktayız. Bolu Önder Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu hem sizin için hem de çocuklarınız için en uygun seçenektir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR