• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Bor Pınarbaşı Restaurant

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Server Duman- Musa Duman

  • firma fb

Bor Pınarbaşı Restaurant olarak Niğde Bor’da hizmet veriyor, köklü geçmişimizden aldığımız ilhamla geleceğe her geçen gün daha emin adımlarla yürüyoruz. Uzun yılların tecrübesini içimizde taşıdığımız ilk günün heyecanıyla birleştiriyor, ardımızda bıraktığımız %100 oranındaki müşteri memnuniyetinden ilham alıyoruz. Başarılarımızı yeterli görmeyerek daima daha iyisini, daha kalitelisini yapabileceğimize olan inancımızı sürdürüyoruz.

Niğde yeme içme ve eğlence sektörünün öncü kuruluşlarından birisi olarak bölgemizde benzersiz bir konseptle hizmet veriyoruz. Özel dizayn ettiğimiz, geleneklerimizden esinlenerek tasarladığımız ferah, huzurlu, sakin, hijyenik mekanımızda sizleri ve sevdiklerinizi ağırlıyor, başka hiçbir yerde tadamayacağınız lezzetleri beğeninize sunuyoruz. En güzel sohbetlerinize, en eğlenceli anlarınıza şahitlik ediyor, karşılıklı sadakat ve saygı prensibiyle çalışmalarımıza devam ediyoruz.

İşletme olarak gerek mutfağımızda gerekse servis alanımızda deneyimli, tecrübeli, işini severek yapan bir kadroyla çalışıyoruz. Ustalarımızı tamamen doğal malzemelerle buluşturuyor, ortaya her defasında tarifsiz lezzetler çıkarmalarını sağlıyoruz. Menülerimizin hazırlanış koşullarında ve kullanılan malzemelerinde hijyen olgusundan ödün vermiyor, sizleri aynı zamanda en sağlıklı, en güvenilir yiyecek içeceklerle buluşturuyoruz.

Bor Pınarbaşı Restaurant olarak leziz yemek çeşitlerimiz yanında Türk mutfağının en güzel mezeleriyle de tanıştırıyoruz. Onlarca farklı menümüz dışında tatlı, pasta çeşitlerimizle de damaklarınızı şenlendiriyor, bütün damak zevklerine hitap edebilmeyi başarıyoruz. Ete dair her şeyi önünüze seriyor, organizasyonlarınıza, toplu yemek fasıllarınıza başarıyla ev sahipliği yapıyor, eşsiz lezzetlerimizi en uygun fiyatlarla takdim ediyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR