• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bostan İnşaat Dekorasyon Tadilat

Adres :

Çay Mahallesi Mahmut Kemal Sokak 9 / A Zonguldak » Çaycuma

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yıldıray Bostan - Tuncay Bostan

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (530) 908 91 43

Whatsapp 2:

0 (532) 390 42 67

Whatsapp 3:

0 (506) 815 39 94

Bostan İnşaat Dekorasyon Tadilat işletmesi olarak siz müşterilerimize Zonguldak ili Çaycuma ilçesinde her zaman görsel güzelliğe sahip, kaliteli, güvenilir ve uygun fiyatlı bir hizmet sunmakta ve aynı zamanda birmilyonnokta üyelerinden bir tanesi olarak kendimize yer bulmaktayız. İşletme olarak geniş eleman sayımız ile koordineli ve profesyonel bir şekilde sizlere hizmet sunmaktayız. Dekorasyon konusunda hizmet sunan işletmemiz sunduğu hizmet esnasında kullandığı yapı malzemelerinin her zaman en kalitesini bünyesinde bulundurmakta ve bu sayede sunulan hizmetin kalite seviyesini en üst seviyelere çıkarmaktadır. İşletme olarak siz müşterilerimize sunduğumuz hizmet karşısında her zaman piyasa şartlarının altında fiyatlar sunmakta ve bu fiyatlar sayesinde aldığınız hizmetten memnun kalmanız amaçlanmaktadır.

İşletme olarak bünyemizde çalışan elemanlarımız sundukları dekorasyon hizmeti özelinde tecrübeli, deneyimli ve profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Bu elemanlarımızı işe alırken birçok sınavdan geçirmekte ve tecrübelerinden emin olduktan sonra işe alımlarını gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca uzun yıllar boyunca sigortalı olarak sundukları hizmette çalışmış olmalarını da şart olarak sunmaktayız. İşletme olarak geniş bir ekibe sahip olmamızdan dolayı aynı anda birçok müşterimizin adreslerini hizmet verebilmekteyiz. Bu sayede hiçbir müşterimizin bizleri bekleyerek zaman kaybı yaşamamasını sağlamaktayız.

Sizlerin de bu şekilde bir hizmete ihtiyacınız var ise eğer Zonguldak dekorasyon sektöründe hizmet veren işletmemiz ile iletişime geçerek görsel güzelliğe sahip, kaliteli, deneyimli ve uygun fiyatlı bir hizmet alabilirsiniz.

BENZER FİRMALAR