• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bozkurt Tasarım ve Mimarlık

Adres :

Abdi İpekçi Mahallesi İstasyon Caddesi No: 543 Darıca/ Kocaeli Kocaeli » Darıca

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şakir Bozkurt

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

bozkurtytm@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 587 64 79

Whatsapp 2:

0 (532) 587 64 79

Bozkurt Tasarım - Mimarlık firma olarak, kendi menfaatlerimiz olduğu kadar ülkemizin menfaatlerini de düşünmekte ve hizmetlerimizde kurumsallığa yakışır seviyede çözümler üretmeye gayret etmekteyiz. Müşteri odaklı hizmetler sunmak için, kaliteli ürün ve malzemelere yer vermekte ve aynı zamanda da, günümüz teknolojik çağa ayak uydurma görevini üstlenmekteyiz.

Dekorasyon sektörü için yenilikçi, tasarımcı ve ahlaklı hizmetleri sunmak ve firmamıza yakışır şekilde iletişimlerimizi güçlendirmekteyiz. Ayrıca, çalışanlarımıza müşterilerimiz için sabırlı, saygılı ve sevgili olmaları konusunda uyarıda bulunmakta ve hizmetlerimizin aile ortamı eşliğinde gerçekleşmesine dikkat etmekteyiz.

Özellikle firmamızın bu alanda en uygun fiyatları sunabilmesi de sizlerin tercihlerini etkilemektedir. En kaliteli ve profesyonel hizmetleri sunan firmamız bunun yanında en uygun fiyatlar ile bunları size sunabilmektedir. Bu nedenle de çok fazla tercih edilmekte ve ilgi görmekteyiz. Firmamız konusunda uzman olan çalışanları ile müşteri memnuniyetini ön planda tutacak şekilde sizlere kaliteli bir dekorasyon hizmeti sunmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR