• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bozkurt Ticaret&sefa Su

Adres :

Kaletepe Mahallesi 1019 Sokak No: 67 Kırıkkale Kırıkkale » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Aykut Bozkurt

E-Posta Adresi :

aykut_bozkurt71@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (546) 870 07 17

Whatsapp 2:

0 (546) 870 07 17

İnsan metabolizmasının su tüketmeden geçirdiği tek bir gün bile bulunmamaktadır. Su, vücudun temel gıdalarından biri olarak her organda temizlik ve çalışma işlevlerini yerine getirmektedir. Özellikle içme suyu konusunda sağlıklı, temiz ve güvenilir bir suya ulaşmak istediğinizde, Kırıkkale merkez ilçesinde Denek Dağın zirvelerinden gelen en lezzetli suyu tercih edebilirsiniz. Kaliteli suya ulaşmak için Bozkurt Ticaret & Sefa Su firması olarak size Kırıkkale ilinde hizmet veriyoruz.

Firmamız Kırıkkale alışveriş sektörü içerisinde en yüksek hizmet potansiyeline sahip olan firmalardan birini oluşturmaktadır. Çünkü yüksek kaliteli su ürünlerinin evinize ulaştırılması için firmamız yıllardır nitelikli bir hizmet sunmaktadır. Firmamız sayesinde ister evinizde ister iş yerinizde bu kaliteli suya ulaşarak, gündelik tüketim sağlayabilir ve lezzetli bir içim oluşturabilirsiniz.

Bozkurt Ticaret & Sefa Su olarak yıllardır başarılı şekilde sunduğumuz hizmetlerde firmamız çalışma sistemini standartlarını bozmadan sürdürmektedir. İlerleyen dönemlerde bu kalitemizi korumak için müşterimiz ile karşılıklı fikir alışverişleri ve memnuniyet odaklı çalışma ile daha gelişen bir yapı oluşturmayı hedefliyoruz.

Firmamız müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerinin sergilerken, özellikle ekonomik fiyatlara temiz ve sağlıklı su ulaşılması imkanı sağlamaktadır. Firmamızdan hizmet alan her müşterimiz güvenilir bir yapıyla bu kaliteyi elde ederken, ekonomik hizmet alma avantajını sağlamaktadır. Çalışma sistemimiz ve disiplin kurallarımız sayesinde bu avantajlı hizmetleri yılın 365 günü tek bir telefon üzerinden talep edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR