• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Boztaş Oto Kurtarma

Adres :

Beşiktaş İstanbul İstanbul » Beşiktaş

Sektör :

Yetkili Kişi :

Davut Boztaş

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

davutozgeboztas@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 834 87 56

Whatsapp 2:

0 (536) 834 87 56

Boztaş Oto Kurtarma olara;Çekici, oto kurtama, oto kurtarcı, oto çekici, araç çekici, yol yardım, 7/24 yol yardım, en yakın çekici, oto çekici, hasarlı araç çekic ve acil çekici olarak İstanbul Beşiktaş da hizmet vermekteyiz.

Boztaş Oto Kurtarma firması olarak bu sektörün insanlar için öneminin farkına önceden varmış olmamız sayesinde bu alanda hizmet vermeye başlayan ilk firmalar arasında yer alabildik. Firmamızın bu alanda uzun yıllardan beri hizmet sunmasının getirmiş olduğu deneyim sayesinde bu sektörün geçmişi ve geleceği hakkında oldukça kolay bir şekilde gerekli tüm bilgilere hakim olabilmekteyiz.

Yol yardım sektörünün geçmişinden yola çıkarak geleceğinin de başarılı bir şekilde yorumlanabilmesi neticesinde ise müşterilerimizin gelecek dönemlerde ortaya çıkabilecek ihtiyaçlarının henüz kimsenin aklına dahi gelmemişken çözümleri firmamız tarafından oluşturulmaya başlanmış bulunmakta ve bu müşterilerimiz bu sorunlar ile bizlere geldiklerinde çözüm olarak kendilerine bu çalışmalar sunulabilmektedir. Bu sayede müşterilerimizin sorunları eksiksiz bir şekilde kendilerine sunulabilmektedir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR