• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bubble Baby Spa Keşan

Adres :

Büyükcami Mahallesi Ayşe Sokak No: 11 Daire.1 Edirne / Keşan Edirne » Keşan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gülçin Sarıtaş - Mustafa Sarıtaş

E-Posta Adresi :

bubblespababykesan@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (539) 946 23 10

Whatsapp 2:

0 (543) 550 90 66

Selus Per Agua‘nın kısaltması olan SPA kelimesi sudan gelen sağlık anlamındadır. SPA merkezleri de bireye bedensel ve ruhsal ferahlama ve rahatlama sunan mekanlardır. Bebek SPA ise suyun dinlendirici, rahatlatıcı ve şifa gücünden yararlanılarak bebeklere yapılan bir su masajı uygulamasıdır. Bebek SPA’nın faydaları şunlardır:

Bebeğinizin kolik ve gaz sancısı gibi problemler varsa bu sıkıntıların ortadan kaldırılmasına yardımcı olur. Bebeğinizin yeme ve uyku sorunlarının düzene girmesine yardımcı olur. Düzenli yapıldığında bebeklerin kas ve sinir sistemlerini destekler. Bebeğinizin motor becerilerine ve koordinasyonunun gelişmesine katkı sağlar. Kalp ve dolaşım sistemlerini rahatlatır. Bebeğinizin suyun içerisinde yaptığı özgür hareketler onun benlik duygusunu ve özgüvenini geliştirir. Bebeğinizin zihinsel gelişimine destek verir. Bu da bebeğinizin daha kontrollü bir şekilde hareket etmesini sağlar. Bebeğinizin bağışıklık sisteminin güçlenmesine katkı sağlar.

Merkezimiz; Edirne hamam sauna ve masaj salonu olarak hizmet veren bir bebek SPA merkezidir. Merkezimizde bebeğinize Milli Eğitim Bakanlığı onaylı, alanında uzman masaj terapistleri eşliğinde SPA hizmeti verilmektedir. Önceliğimiz bebeklere sağlıklı ve hijyenik bir ortam oluşturmak olduğu için sertifikalı ve patentli jakuzilerimiz her bir bebek için özel olarak hazırlanır. Jakuzilerimiz her bebeğin kullanımından sonra boşaltılarak iç temizliği yapılır ve yeni gelen bebek için hazır duruma getirilir. Kullandığımız boyun simitleri bebeklerin hassas ciltlerine uygun formda üretilmiş özel kumaştandır.

Bebeğinizin kas ve zihinsel gelişimi ve büyüme ağrılarının hafiflemesi için sizleri de merkezimize bekliyoruz. Bunun için sitemizde verilen numaralardan bizimle irtibata geçebilir, programlarımıza ister aylık, ister haftalık, isterseniz saatlik olarak katılım sağlayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR