• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bucak Şifa Çiftliği

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Aktaş

Burdur hayvancılık sektörünün önde gelen ve en çok tercih edilen firmalarından biri olan Bucak Şifa Çiftliği ailesi olarak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmetleri sunmaktan büyük bir gurur ve mutluluk duyuyoruz. Sizlere daima en doğal ve en organik ürünleri sunmak, güvenle hem kendiniz hem aileniz için tercih edeceğiniz bir hizmet anlayışı sunmak için sektördeki yerimizi almış bulunuyoruz.

Sizler için daima doğal, kendi üretimimiz olan ürünleri hazırlıyor ve ulaşılabilir bir adreste sizlerle buluşturuyoruz. Sizin için geniş bir ürün yelpazesinde birçok farklı doğal ürünü bir araya getiriyoruz. Her damak zevkine hitap eden, sofraların olmazsa olmazı olan ürünleri sizlerin beğenisine sunuyoruz. Alanında uzman, işini özveri ile gerçekleştiren ve güler yüzlü çalışma arkadaşlarımız ile beraber sizlere mükemmel hizmetin kapılarını açıyoruz.

Gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz, uygun fiyatlarla herkesin ulaşabileceği bir hizmeti sizlerin beğenisine sunuyoruz. Sizlerden gelen talep ve beklentiler doğrultusunda ürün yelpazemizi geliştirmeye devam ediyoruz. Süt ve süt ürünleri, tavuk, küçükbaş hayvan, süzme yoğurt, tereyağı ve günlük süt gibi ihtiyaçlarınızı büyük bir özveri ile karşılamaya devam ediyoruz.

Üstün hizmet ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkemizden ödün vermeden sizlere en iyi hizmetleri sunmaya devam ediyoruz. Profesyonel hizmet anlayışımız ile sizlere mükemmel hizmeti garanti ediyoruz. Sağlıklı, doğal ve tamamen organik olan ürünlerimizden yararlanmak için bizlere iletişim bilgilerimizden ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR