• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bucalı Market Su Tüp

Adres :

63. Sok. No: 2 İzmir » Buca

Sektör :

Yetkili Kişi :

Raşit Atalay

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

reso.89.3.268@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 378 65 51

İzmir Buca da bulunduğumuz sürüce Bucalı Market Su ve Tüp olarak ihtiyaçlarınızı en hızlı ve en hijyenik ortamlarda kapınıza kadar getiriyoruz. Buca mutfak tüpü siparişi, Buca alo su siparişi, evlere içki ve alkol siparişi ve büyük tüp siparişi verebilirsiniz. Sizlerde Buca da yaşıyorsanız eksiksiz hizmet sunmaya devam ediyoruz. Bu ürünlerin dışında kuruyemiş, çerez, içecek ve diğer ürünlerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bulunduğumuz konum itibari ile müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak bizler için gurur verici. İstek ve şikayetlerinizi hiç tereddüt etmeden tarafımıza iletirseniz sizler için daha başarılı işler başarmamızda yardımcı olabilirsiniz. Birbirinden farklı ve değişik ürünlerimiz sayesinde tekel ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan karşılayabilirsiniz. Bütün müşterilerimizi ayırt etmeden gerekli olan önemi verebilmekte ve onların güvenle alışveriş yapmalarını sağlamaktayız. Müşterilerimize güler yüzü ile karşılayan personellerimiz sizin daha hızlı ve pratik alışveriş yapabilmenizi sağlamak için destek olacaklarıdır.

Bucalı market olarak en önemli prensibimiz koşulsuz müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak siz değerli müşterilerimize daha uzun yıllar bu sektörde hizmet vermektir. Bu anlayışa dayalı olarak müşterilerimizle daha samimi ve içten ilişkiler kurarak onların koşulsuz güvenini hak etmeye devam ediyoruz. Siparişleriniz için bize telefon numaralarımızla ulaşabilir, gece ve gündüz yanınızda olduğumuzu en içten dileklerimizde bildiririz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR