• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Buğra Metal

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Durmuş Aydın

reklam logosu
  • firma fb

İnsanlar olarak yaşamımızı daha konforlu bir şekilde sürdürebilmek adına birçok teknoloji geliştirmekte ve bunu hayata geçirmekteyiz. Ancak üretilen yapay ürünler doğanın dengesini bozmakta ve bizleri olumsuz etkilemektedir. İşte bu doğal dengenin korunması ve doğaya salınan atık madde düzeyinin düşürülmesi adına geri dönüşüm işlemleri yapılmaktadır. Hem doğaya salınan geri dönüşüm miktarı artmakta hem de bizler için belirli bir kazanç sunmaktadır. Bizlerde Buğra Metal olarak metal hammadde yapısına sahip olan ürünleri toplamakta ve eriterek tekrar kullanılabilecek ham madde haline dönüştürmekteyiz.

Buğra Metal olarak İzmir ilinin Buca ilçesinde yer alan işletmemizde siz değerli müşterilerimize kaliteli ve profesyonel hizmetler sunmaktayız. Kurulduğumuz günden gelmiş olduğumuz güne kadarki süreçte büyük başarılar elde etmekte ve vermiş olduğumuz müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler sayesinde İzmir hurda sektöründe tercih edilen bir kurum haline gelmiş bulunmaktayız. Gelinen bu değerin korunması ve geliştirilerek daha da yüksek verimlilikler elde edilmesi için çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

İşletmemizde bakır, metal, alüminyum, demir, bozuk teknolojik aletler gibi birçok ürünün alımını yapmakta ve geri dönüşümünü sağlayarak daha yüksek bir verimlilik sağlamaktayız. Hem doğal dengeyi korumada hem de bizlere ek bir artı kazanç sağlamış olmaktayız. Bu işlemlerimizde devasa makinelerden yararlanarak bu süreci devam ettirmekteyiz.

Eğer sizlerin de geri dönüşüm gerektiren ürünleriniz var ise Buğra Metal iletişim adreslerimizden bizler ile iletişime geçebilir ve daha kaliteli hizmetler alabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR