• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bulak Kanepe ve Mobilya

Adres :

Erikli Mahallesi 4.acar Sokak No 7 B Yıldırım Bursa Bursa » Yıldırım

Sektör :

Yetkili Kişi :

Aziz Bulak

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

bulakaziz@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 226 57 18

Whatsapp 2:

0 (530) 226 57 18

Bursa kentinde kendi kategorisinde en yüksek değerleri oluşturan firmamız, kentin önemli bir ihtiyacını karşılayarak müşteri değeri ve firma kalitesi oluşturmaktadır. Sabahın erken saatlerinden itibaren başlayan hizmetlerimiz sayesinde ilerleyen saatlere kadar her an aynı kalitede hizmet sunarak müşterilerimiz için kalitenin vazgeçilmez ve değişmez bir şey olduğunu hatırlatıyoruz.

Türkiye'nin her köşesinden yayılan kaliteyi ve özel ürünleri kentimizin beğenisine sunarak çok özel bir yapı ile birlikte huzurlu bir ortam ve doğru bir hizmet yöntemi oluşturduk. Bununla birlikte konseptimizin oluşması amacıyla personellerimizin uyum sağlaması noktasında tüm görselliği ve nitelikleri taşıyacak şekilde tasarımları gerçekleştirerek eşsiz bir işletme ile hizmet veriyoruz.

Sektörün öncüsü olan Bulak Kanepe ve Mobilya firması olarak mobilya sektöründe en yeniyi ve en iyiyi hedefleyen ve her daim kaliteli hizmet sunma çabası içerisinde olan bir firmayız. Bu nitelik kapsamında Bulak Kanepe ve Mobilyafirması olarak ilk amacımız yaptığımız işin değerini yükselterek müşterilerimize daha doğru ve güvenli çözümler sunabilmektedir. Müşterilerimizin firmamızdan dolayı sağlamış oldukları memnuniyet bizim için daha fazla gelişim ve büyüme adına en önemli kıstas olmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR