• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bulut Ortopedi Protez Ortez Yapım ve Uygulama Merkezi

Adres :

Gevhernesibe Mahallesi Salih Avgunpaşa Caddesi No: 20/b Kayseri » Kocasinan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Karayurt - Feray Karayurt

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (549) 585 02 02

Whatsapp 2:

0 (549) 158 38 00

Kayseri medikal ve tıbbi cihaz alanında uzun yıllar boyunca çalışarak edinmiş olduğu tecrübe ve deneyimler ile her zaman kaliteli bir şekilde çalışmalarını sürdürerek ön plana çıkmayı başaran firmamız Bulut Ortopedi Protez Ortez Yapım ve Uygulama Merkezi birmilyonnokta.com sitesinin bünyesinde yer alan başarılı isimlerden biridir.

Kaliteli ürünlerimiz ve işini iyi bilen çalışanlarımız ile her zaman profesyonel bir şekilde hizmet veriyoruz. Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına uygun pek çok çözüm seçeneği sunarak beklentilerini en iyi şekilde karşılamaya çalışıyoruz.

Skolyoz korse satışı hizmetinden ortopedik bot satışı hizmetine, kişiye özel tabanlık satışı hizmetinden diz altı protez bacak satış hizmetine kadar pek çok türden hizmetimizi en iyi şekilde müşterilerimize sunuyoruz.

Müşterilerimizin sunmuş olduğumuz hizmetler ile ilgili yapmış oldukları değerlendirme ve yorumlara çok önem veriyoruz. Onlardan almış olduğumuz yorum ve değerlendirmelere neticesinde kendimizi her geçen gün daha fazla geliştirmeye çalışıyoruz. Her bütçeye ve her ihtiyaca uygun bir şekilde çalışmalarımızı sürdürerek müşterilerimizin hizmetlerimizden tam anlamıyla memnun kalmasını sağlıyoruz.

Medikal ve tıbbi cihaz alanında sunmuş olduğumuz hizmetler ile ilgili daha fazla bilgi almak ya da uygun fiyatlı tekliflerimizden en iyi şekilde yararlanmak için WhatsApp hatlarımızdan, web sitemizden, telefon numaramızdan ve e-posta adresimizden bize ulaşım sağlayabilirsiniz. Sizlere en kısa süre içerisinde dönüş yaparak faydalanmak istediğiniz hizmet ile ilgili yardımcı oluyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR