• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Burak Çağlar Garaj

Sektör :

Yetkili Kişi :

Burak Çağlar

Arabalar, uzak ya da yakın mesafelerin rahat bir şekilde gidilmesini sağlayan ve hayatımızı kolaylaştıran temel bir ihtiyaçtır. Özellik ile de başta iş hayatı olmak üzere çok yoğun bir şekilde geçmektedir. Sorumluluklar ve yapılması gereken işler derken zamana yetişmede de çok büyük bir yardımcıdır. Bu kadar önemli olan araçları sizler için Burak Çağlar Garaj olarak en uygun aracı bulabilmeniz için yardımcı olmaktayız.

Oto galeri denince akla çok zengin bir dünya gelmektedir. Firmamız olarak Honda’dan Ford’a kadar çeşitli marka ve model araçları tanıtmaktayız. Sonrasında siz aracınızı seçtikten sonra gerekli işlemleri yaptıktan sonrada teslim etmekteyiz. Bu markaların dışında Volvo, Hyundai, BMW, Audi ve Toyota’da bulunmaktadır.

Bu noktada iki önemli bir unsur vardır. İlk unsur ihtiyaçlarınız ikinci unsur ise zevktir. Çünkü araç sahibi olmak yalnızca pek çok işte yardımcı olmaz. Bunun yanı sıra sizi yansıtır. Renginden modeline kadar her baktığınızda mutlu olmanızı sağlar. Başka bir ifade ile bir araba almak sanılandan da çok daha ötedir.

Hizmetlerimiz içerisinde oto alım ve satımda yapmaktayız. Ankara otomotiv sektöründe güvenilir hizmetin konumunda yer alan firmamız ile hayallerinizi süsleyen arabayı en kolay şekilde bulabilirsiniz. Alanında uzman ekibimizden detaylı bilgileri alarak karar verme sürecini de kısaltabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize her konuda destek olmaktayız. Araç almaya karar verdiyseniz galerimize uğramadan karar vermeyin.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR