• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Burak Oto Kurtarma

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Burak Demir

  • firma fb
  • firma instagram

Burak Oto Kurtarma olarak sizlere sunduğumuz yol yardım hizmetlerine birmilyonnokta.com üyeliğimizle devam etmekteyiz. Firmamız yol yardım ve kurtarma hizmetlerinde derin tecrübelere sahip beceri esaslı bir firmadır. Faaliyet gösterdiğimiz bölge bir hayli aktif geçiş güzergahında yer aldığı için yolda kalma durumlarıyla fazlaca karşılaşmaktayız. Bu gibi yolda kalma durumlarında yapılması gereken ilk şey bir kurtarma firmasıyla iletişime geçmektir. Biz bu alanda faaliyet gösteren ve işini profesyonel bir şekilde yapan bir firmayız. Yol yardım ve kurtarma hizmetlerinde büyük bir özveriyle ve hassasiyetle işi yürütmekteyiz. Son yıllarda artan memnuniyet oranı müşterilerimiz açısından ne denli kaliteli bir hizmet sunduğumuzun bir göstergesidir.

Osmaniye yol yardım sektöründe en kaliteli araç gereçler ile hizmet vermekteyiz. Tüm çekici araçlarımız bu iş için idealdir. Ayrıca nitelikli yol yardım personelimiz sayesinde sizlere hem hızlı hem de profesyonel bir hizmet sunmaktayız. Yol yardımda önemli olan ilk kural zamanında olay yerinde olabilmektir. Bunu sağlamanın yolu ise işinde iyi bir personel ve dayanıklı olduğu gibi süratli olan araçlardan geçmektedir. Biz firma olarak her iki başlıkta da iddialıyız.

Sizlere hem gece hem de gündüz kurtarma hizmeti sağlamaktayız. Bu sayede günün her saati yaşanabilecek mağduriyetlerin önüne geçmekteyiz. Ayrıca sizlere sağladığımız çekicilik hizmetinde her türlü prosedüre ve mevzuata uymaktayız. Firmamız bölgede öncü bir rol oynamayı ve bilinir olmayı amaçlamaktadır.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar