• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Burçin Sancaroğlu Güzellik Merkezi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Burçin Sancaroğlu

Kişisel bakım, pek çok bireyin kendine ayırdığı zamanları en güzel şekilde değerlendirme yollarından bir tanesidir. Cilt bakımları, kirpik ve kaş tasarımları veya istenmeyen tüylerden kurtulma gibi pek çok hizmeti içinde bulunduran kişisel bakım faaliyetleri gün geçtikçe de sektörde hızla büyüyen bir pazar payına sahip olmaktadır.

Burçin Sancaroğlu Güzellik Merkezi olarak hizmet verdiğimiz bu sektör ağında Diyarbakır güzellik merkezi hizmeti sağlayan firmalara karşın güçlü altyapımız ve alanında uzman kadromuz sayesinde sektörde lider konumda bulunmaktayız. Kurulduğumuz ilk günden beri “Üst düzey müşteri memnuniyeti” olarak belirlediğimiz misyonumuzu gerçekleştirmek amacıyla kendimizi sürekli olarak geliştirmeye devam etmekteyiz. Son teknolojiyi ve son çıkan uygulamaları sıkı bir şekilde takip ederek, sürekli kendini yenileyen ve geliştiren bir hizmet anlayışına sahip olarak müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına tam anlamıyla karşılık vermekteyiz.

Bay ve bayan lazer epilasyon hizmetimizin yanı sıra isteğe bağlı olarak veya hassas bir cilde sahip olan müşterilerimiz için iğneli epilasyon hizmetimizi de müşterilerimizle buluşturmaktayız. Ayrıca manikür ve pedikürden ipek kirpik uygulamasına, dudak renklendirme işlemlerinden kişiye özel kaş tasarımlarına, kirpik lifting uygulamasından medikal cilt tedavisine, akne leke gözenek tedavisinden BB Glow uygulamasına kadar onlarca farklı hizmeti üst düzey kalitede müşterilerimize sunmaktayız.

Hizmetlerimizi müşterilerimiz ile buluşturmadan önce dikkatle ve titizlikle hijyen kurallarını gerçekleştirerek, sık sık dezenfekte ettiğimiz çalışma alanlarımız ile de daha sağlıklı ve güvenilir ortamlarda çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

diyarbakır profesyonel güzellik merkezi, diyarbakır lazer epilasyon salonu, diyarbakır lazer epilasyon işlemleri, diyarbakır cilt bakım merkezi, diyarbakır cilt bakım salonu, diyarbakır leke akne giderme işlemleri, diyarbakır microblading kaş tasarımı, diyarbakır kaş tasarım uzmanı, diyarbakır kirpik lifting uygulaması, diyarbakır ipek kirpik salonları, diyarbakır mezoterapi uygulama merkezi, diyarbakır manikür pedikür salonu, diyarbakır merkez profesyonel güzellik merkezi, diyarbakır merkez lazer epilasyon salonu, diyarbakır merkez lazer epilasyon işlemleri, diyarbakır merkez cilt bakım merkezi, diyarbakır merkez cilt bakım salonu, diyarbakır merkez leke akne giderme işlemleri, diyarbakır merkez microblading kaş tasarımı, diyarbakır merkez kaş tasarım uzmanı, diyarbakır merkez kirpik lifting uygulaması, diyarbakır merkez ipek kirpik salonları, diyarbakır merkez mezoterapi uygulama merkezi, diyarbakır merkez manikür pedikür salonu,

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR