• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Burcu Yalçın Estetik ve Güzellik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Burcu Yalçın

Burcu Yalçın Estetik ve Güzellik olarak sizlere dudak renklendirme işlemleri, altın oran kaş tasarımı, dudak gençleştirme işlemleri, lazer epilasyon işlemleri, g5 masajı uygulaması, bölgesel zayıflama işlemleri, kalıcı eyeliner uygulaması gibi oldukça fazla türden hizmetler sunuyoruz ve birmilyonnokta.com üyesi olarak gerçekleştirdiğimiz işlemlerin en iyisini elde etmek için daima iyi malzemeler kullanarak ilerliyoruz. Malzemelerin iyi olması sizlerin memnun kalmasına öncülük eden bir yapı içeriyor. Dolayısıyla bunlara oldukça iyi bir şekilde dikkat ediyoruz.

İstanbul güzellik merkezi alanında verdiğimiz hizmet büyük bir kitleye hitap ediyor ve ihtiyacı herkes için söz konusu olabiliyor. Bu durumda daima hızlı ve kaliteli gitmek zorundayız ve bunun gayet iyi bir şekilde bilincindeyiz. Yapılan işlemler bazen zaman alabiliyor tabii. Ancak olabildiğince seri hareket ediyoruz. Bunun yanında sizlerin isteklerine göre seansları da uzatabiliyoruz. Mesela masaj uygulamalarının ne kadar olacağı sizlere bağlı. Sizlere ne kadar isterseniz o kadar aralıklarda yapmaya çalışıyoruz.

Altın oran kaş tasarımı işlemimizde belli standart ölçüler baz alınır. Bu ölçüler dünya çapında bir standardı içerir ve bütün insanlara hitap eder. Yani herkes bu ölçülerde kaşlara sahip olmak isteyebilir ve bu hizmeti aldığınızda mükemmel bir kaş stiline ulaşmak mutluluk verici bir hale dönüşebilir. Bu mutluluğu yaşamanızı oldukça yürekten istiyor ve sonuca birlikte ulaşarak ortaya ne kadar iyi bir iş çıkardığımızı birlikte görmek istiyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR