• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Burgaz İlaçlama

Adres :

Kocasinan Mah. Acı Çeşme Sok. Mengü Apt No 28/a Lüleburgaz/kırklareli Kırklareli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Asım Karakaya

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

burgazilaclama@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 412 37 12
Güvenilir Hizmet

İnsanların ellerinde olmayan nedenlerden dolayı yaşadığınız ortama böcek, fare, haşere girebilir. Yada yaşadığınız binada veya iş yerinizde, ofisinizde böceklerle karşılaşabilirsiniz. Size en yakın servis aracını gönderebilecek bir ilaçlama firması da elbette ki size bir telefon numarası kadar yakın. Artık çalışacağınız ve hizmet alacağınız güvenilir bir ilaçlama firması var.

Amacımız insanların hizmet sektöründe her alanda ve her konuda güvenilir hizmet alabilmesini sağlamak ve verilen hizmet kalitesi çıtasını yükseltmek. İnsanlar hizmet almak için buldukları bir numarayı aradıklarında o numaraya güvenmeliler. İlaçlama sektöründe insanların güvenilir ilaçlama hizmeti alabilmeleri için Burgaz ilaçlama kuruldu. Bölgesel servis araçları ile istanbul'un her yerine, hızlı ve güvenilir ilaçlama hizmeti verilmeye başlandı.

Burgaz İlaçlama ilkelerinin başında müşteri memnuniyeti gelmektedir. Müşterilerin almış olduğu ilaçlama hizmetinden memnun kalması firma için önemli bir kriterdir. Kullanılan ilaçlar insan sağlığı açısından güvenilir olmalı.

Bu nedenlere dayanarak güvenilir ilaçlama hizmeti isteyebilirsiniz.

Zararlı Böcekler

Zararsız olan böcek ve haşerelerin yanında birde insan sağlığına zarar veren böcek ve haşereler vardır. Evinizde veya işyerinizde sevdiklerinizi koruyan ilaçlama hizmeti size artık çok yakın. Hamam böceği, pire ve bit gibi haşerelerden kurtulmak çok kolay.

Yasal İlaç

Aldığınız ilaçlama hizmeti tamamen yasal ve hizmetiniz sağlık bakanlığı tarafından güvence altında. Evinize gelen alanında uzman personel sizlere ruhsatı olan ilaçları kullanlarak ilaçlama hizmeti verecektir. Ruhsatsız firmalar ile çalışmaktan kaçının.

Mücadele

Böceklerle mücadele etmek ve onları yok etmek için verdiğiniz çabalar boşamı çıkıyor. Artık böcek ve haşerelerle ilgili bütün problemlerinizi giderebilecek bir ilaçlama firması var. Üstelik tek numara ile kolayca ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR