• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bursa Fotoğraf Evi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Veysel Kaya

Hakkımızda
Yaklaşık 10 yıl kadar önce elimize aldığımız kameramız bizlere bambaşka kapılar açtı. Hatıra fotoğrafları ile başlayan serüvenimiz manzara, belgesel, basın ve düğün fotoğrafçılığı ile devam edip 2016 yılında hem hobimiz, hem de işimiz oldu. 10 yıl boyunca alınan eğitimler, verilen emekler, onlarca ödül ile birlikte sağlam bir altyapı oluşturdu. Bu sağlam temel üzerine inşa ettiğimiz Bursa Fotoğraf Evi, Bursa’da fotoğraf ihtiyacının oluştuğu her alanda; düğün-nişan, doğum-doğum öncesi, bebek, çocuk ve ürün fotoğrafçılığında kısa sürede kendine has işler yapmayı başardı. Önümüzde ki dönemlerde de bu alanlarda en bilinir marka olma yönünde çalışmalarına devam edecektir. Bursa Fotoğraf Evi bünyesinde sizlere hizmet veren fotoğrafçılarımız kendi tarzlarını fotoğrafa yansıtmış eğitimli fotoğrafçılardır.
Veysel Kaya
2006 yılında Doğa-Manzara fotoğrafçılığıyla başladığı fotoğrafçılığa, Bufsad’dan aldığı temel, ileri seviye ve Osman Önder Atölyesi eğitimleri sonrasında Portre ve Belgesel tarzında devam etti. Şehrengiz dergisi ve Yeni Dönem gazetesine Gezi-seyahat yazıları yazdı. Fotoğrafları National Geographic dergisinde yayınlandı ve 2016 yılı takvimine girdi. 3 dilde yayın yapan Sultan’s City dergisinin fotoğraf editörlüğünü yaptı. 2 Altın kamera, Fiap altın madalya, mansiyon ve Jüri özel ödülleri başta olmak üzere Ulusal-Uluslararası onlarca ödül aldı. Anadolu Üniversitesi Fotoğrafçılık ve Kameramanlık bölümü mezunu. Halen BUFSAD yönetim kurulu üyesi.
Melek Kaya
2012 yılında fotoğraf çekmeye başladı. İçinde insan öğesi barındıran manzara fotoğraflarına önem verdi. “Hayat Bi Kare” fotoğraf yarışması Birincilik, “Bursa’da Zaman-Sonbahar” fotoğraf yarışması üçüncülük, “Bursa Fotoğraf Yarışması” Mansiyon ödülü başta olmak üzere onlarca ödül aldı. İki fotoğrafı Kültür Bakanlığının hazırladığı Türkiye Mutfağı tanıtım kitabında yer aldı. Dumlupınar Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu.
Neler Yapıyoruz ?
Gelin & Damat Çekimleri
Düğün, gelin ve damat için hayatlarının en önemli günlerinden biridir.
Bu özel gününüzü Bursa Fotoğraf Evi olarak profesyonel fotoğrafçılarımız ile ölümsüz hale getirmek için özen gösteriyoruz. Sizin isteğiniz dahilinde gerek stüdyo, gerek ise dış mekan çekimleri yapıyoruz. Sevinç ve telaşınızın karıştığı bu günde en iyi şekilde plan zamanlaması yaparak, stressiz çekim için bizi tercih edebilirsiniz.
Bebek & Çocuk Çekimleri
Bursa Fotoğraf Evi olarak çocuğunuzun en özel ve değerli anlarında yanlarındayız.
Çocuğunuzun yaşı ilerlediğinde kendisinin hatırlayamayacağı hikayelerini, doğum öncesinden bebekliğini ve çocukluğunu hatırlatacak kareler sunuyoruz.
Ürün & Katalog Çekimleri
Kurumsal markanız için ürün ve katalog çekimlerinde Bursa Fotoğraf Evi Ekibi olarak profesyonel hizmet sunuyoruz.
Moda çekimlerinden, mimari katalog çekimlerine kadar tüm sektörlerde, en uygun çekim koşulları sağlanarak marka değerinizi yükseltecek profesyonel işler yapıyoruz.
Bursa Fotoğraf Evi
Veysel Kaya
0536 858 12 90
www.bursafotografevi.com
www.facebook.com/bursafotografevi/
www.instagram.com/bursafotografevi/
Namık Kemal mah. Namık Kemal sok. No:31 Osmangazi / Bursa

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR