• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Bursa Göztepe Futbol Okulu

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Erkan Eren - Necmiye Çakır

  • firma instagram

Geleceğin yıldızlarını yetiştiren Bursa Göztepe Futbol Okulu birmilyonnokta.com sitesine üyedir. 6-15 yaş arasında futbolu seven her gencin yararlanabileceği, 12 ay boyunca profesyonel futbol eğitimi veren okulumuzda profesyonel eğitmen kadromuz ile yıldız oyuncular yetiştiriyoruz.

Bursa spor sektöründe faaliyet gösteren okulumuzda, her yaş için uygun gruplar oluşturulmakta, yal gruplarına uygun eğitim ve antrenman düzenlenmektedir. Bu sayede en küçükten en büyüğe tüm oyuncularımız, kendi yaş ve gelişimlerine uygun fiziksel aktiviteleri gerçekleştirmiş olurlar. Sağlıklı yaşamın temel taşı sporu severek yapan ve yaptıran antrenörlerimiz sayesinde çocuklarınız takım kültürüne ve sağlıklı fiziksel bir yapıya sahip olurlar.

Takımlı sporların çocukların psikolojilerine etkilerini biliyoruz. Aynı takımda bulunan çocukların, birbirlerine olan bağlılığı ve takımın kazanması için çalışma hevesleri sebebi ile birbirlerine olan destekleri, çocuklarınızın bireysel başarılarını da etkilemektedir. Bu destek ve ortak bir amaç sayesinde çocukların kendine güveni, sosyal ortamda rahatlıklar, kendilerini ifade yöntemleri gelişme gösterir ve bu gelişme tüm hayatları boyunca çocuklarınızın başarılı bireyler olmasına yardımcı olur.

Profesyonel olarak futbol oynamak isteyen çocuklarımızdan sadece spor yapmak için gelen çocuklarımıza kadar her bir oyuncumuz ile tek tek ilgilenerek, kendilerini nasıl geliştirebilecekleri ile ilgili çalışmalar yapmaktayız. Yılın her ayına uygun özenle planlanmış programlarımız sayesinde çocuklarınızın zorunluluk hissetmeden, şevkle futbol oynamalarını sağlıyoruz. Futbol öğrenmenin en doğru adresi okulumuzda herkes için uygun ortam yaratıyor, hayatlarına katkıda bulunuyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR