• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bursa Halı Dünyası & Elif Mobilya

Adres :

Yavuzselim Mahallesi Su Deposu Caddesi No: 59/a Yıldırım Bursa Bursa » Yıldırım

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Şekerci

E-Posta Adresi :

alii_044@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 352 13 74

Bursa ilimiz mobilya sektöründe çok gelişmiş olan şehirlerarasında yer almaktadır. Halı firması olarak da bizler Bursa mobilya sektörü içerisinde yer alıyor ve sizleri eşsiz ürünler ile selamlıyoruz.

Evlerin vazgeçilmez eşyaları arasında yer alan halılar hem evlerin görsel bütünlüğünü sağlamakta hem de konfor sunmaktadır. Bu nedenle de her evde kullanılır ve görüntüsü kadar konforlu oluşuna da dikkat edilir. Halı firması olarak halı çeşitlerimiz birbirinden farklılık göstermekte ve her kesime hitap etmektedir. Evinizi güzelleştirmek, farklılık katmak için halı modellerimizi inceleyebilir ve zevkinize en uygun halı modelini seçerek evinizde görsel şölen oluşturabilirsiniz.

Firma olarak halı modellerimiz arasında yıkanabilir halı, kaymaz halı, leke tutmaz halı vb. modellerimiz vardır. Teknolojinin ve modern dünyanın istek ve taleplerine uyan firmamız bu konuda halı modellerinde de akılcı yöntemler ve ürünler tercih etmiştir. Leke tutmayan halı ile artık evinizde lekelenmiş halı görmez, kaymaz halılarınız ile görsel bütünlüğü tehdit etmekten kurtulur ve yıkanabilir halı modelleri ile de her an hijyenik kalabilirsiniz. Sizlere bir halıdan daha fazlasını sunan firmamız en uygun fiyatlar dâhilinde sizlere hizmet verir. Evinizi makul düzeyli fiyatlar ile kuruyor ve bizlerin de bu konuda sizlere destekçi olmasını istiyorsanız doğru adreste bulunuyorsunuz. Her fiyat düzeyine hitap eden halı modellerimiz ile ekiplerimiz sizlere yardımcı olacak ve kolay ödeme yöntemleri ile de bütçenize destek olacaklardır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR