• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bursa Mys İnşaat Çelik Yapı Sistemleri

Adres :

Cumhuriyet Mahallesi Çevre Yolu Caddesi No: 39 / B Osmangazi Bursa Bursa » Osmangazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Tarhan Demirdöven

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@bursamysinsaat.com

Whatsapp 1:

0 (532) 135 66 16

Whatsapp 2:

0 (532) 135 66 16

Bursa Mys İnşaat Çelik Yapı Sistemleri

Bizim için en iyi yatırım; Müşteri memnuniyeti ve güvenidir. Hedefimiz; Bu konuda ilk akla gelen tavsiye ve tercih edilen olmaktır.

Yola çıktığımız ilk andan itibaren koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edindik. Gerek üretim aşamasında gerek satış sonrası hizmetlerde görülmemiş bir özveri ve gayret ile çalıştık. Bunun karşılığın da siz değerli müşterilerimizin güven ve memnuniyetini kazanarak aldık. Müşterilerimizden kazanmış olduğumuz güven ve memnuniyet duygusunu daha da arttırmak amacıyla hizmetlerimize devam etmekteyiz.
Firmamız, çelik yapılar konusunda uzman ve deneyimli kadrosu ile, Türkiye ve Dünya pazarında çelik taşıyıcı sistemli yapıların tasarımı, imalatı, şantiye yönetimi ve montajı konularında hizmet vermektedir.Ayrıca bugüne kadar taşıyıcı sistemi çelik olan pek çok projeye imza atan Mys İnşaat; endüstriyel sanayi yapıları, hangar yapıları, soğuk hava depoları, depolama ve antrepo yapıları, fabrika tesisleri, alışveriş merkezleri, market yapıları, sinema salonları, konferans salonları, spor tesisleri gibi yapıların projelendirme, imalat, montaj, çatı ve cephe kaplama işlerinin, anahtar teslimi yapımında imzası vardır.
Sunduğumuz kaliteli hizmetler firmamız tarafından yılladır başarılı şekilde sunulmaktadır. Bu konuda sizlerden çok ilgi gören firmamız bu çalışma sistemini yıllardır başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Bundan sonrada başarılı şekilde ve sürekli geliştirilerek bu hizmetlerimizin sürdürülmesi devam edecektir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız sürekli hizmetlerini geliştirmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR