• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bursa Petchi

Adres :

Soğanlı Mahallesi Çelebi Mehmet Bulvarı No: 189/b Osmangazi Bursa Bursa » Osmangazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Burak Can

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

bcuu16@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (538) 564 00 47

Arkadaş olarak küçük bir dost edinmek mi istiyorsunuz? Evcil hayvanınız için mamaya, gerekli ekipmanlara veya yeni oyuncaklara mı ihtiyacınız var? Tüm bunlar ve daha fazlasını sizlere ve değerli dostlarınıza sunmak için çalışan bizler, aradığınız her şeyi bulabilmeniz için elimizden geleni yapmakta, geniş seçeneklerimiz sayesinde alanımızda çokça tercih edilmekteyiz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda tercih edebileceğiniz ilk adres olmak bizim için büyük başarı kaynağıdır.

Sevimli bir dost edinmek, dostlarınızın ihtiyaçlarını gidermek, küçük sürprizler yapmak için aradığınız her ürünü kolaylıkla temin edebilirsiniz. Alanımızdaki gelişmeleri yakından takip ederek büyüttüğümüz firmamız bünyesinde, kendimizi de geliştirmek için süreğen çalışmalar içerisindeyiz. Kuş, balık, kedi ve köpeklerimizin yanında Eczacıbaşı onaylı kedi kumu, kaliteli kedi ve köpek mamaları, kediler için yataklar, tuvaletler, taşıma çantaları, tırmalama oyuncakları ve daha birçok gerekli ürüne dükkânımızda ulaşabilirsiniz. Bursa evcil hayvan/ petshop alanındaki yenilikleri titizlikle takip edip sunduğumuz hizmetlere uyarlamamız ile çokça tanındık, her zaman güvenle tercih edildik. Sunduğumuz hizmetlerimiz ve deneyimlerimiz sayesinde her anlamda müşteri memnuniyeti sağladık.

Yeni bir dost edinmek, bakımlar hakkında bilgi almak, evcil hayvanlarınızın ihtiyaçları olan ürünlere sahip olmak için bizleri tercih edebilirsiniz. Sizlere ve evcil dostlarınıza her konuda yardımcı olmaktan mutluluk ve gurur duyarız. Dostlarınızın sağlığını göz önünde bulundurarak onları mutlu etmek istiyorsanız, ihtiyacınız olacak her çeşit kaliteli malzeme ve ürünlerimiz, dükkânımızda siz değerli müşterilerimizi beklemektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR