• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Bursa Saç Tasarım ve Kaynak Merkezi

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ufuk Gül -pınar Gül

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Saç tasarım ve kaynak uygulamaları konusunda deneyimli ekibimiz ile sizlere en başarılı çalışmaları yapmaktayız. Saç sitilinizi değiştirmek istemeniz veya özel günlere hazırlanmanız için sizlere en güzel saç tasarımlarını yapabilmekteyiz. Saç tasarımı konusunda profesyonel çalışmalar güzellik salonumuz bu alanda uzman olan ekibi ile sizlere en uygun olan veya istediğini saç tasarımını başarılı bir şekilde yapmaktadır.

Özellikle düğün ve nişan gibi özel günler için en başarılı saç tasarımlarını yapan güzellik salonumuz sizlere bu alanda en başarılı hizmetleri sunabilmektedir. Deneyimli ve profesyonel ekibi ile düğün veya nişan için en güzel saç tasarımını yaparak sizleri oldukça güzel bir görünüme kavuşturmaktadır. Bu alanda yıllardır başarılı şekilde çalışmalar yapmaktayız.

Bursa kuaför olarak saç tasarımı konusunda en özel çalışmaları yapan ve saç kaynak konusunda sizlere profesyonel hizmetler sunan salonumuz deneyimli ekibi ile sizlere başarılı hizmetler sunmaktadır. Saç tasarımları yanında makyaj alanında da sizlere oldukça başarılı çalışmalar yapabilmekteyiz. Deneyimli ve uzman ekibimiz ile makyaj konusunda en başarılı stilleri sizlere uygulamaktayız.

Güzellik merkezimiz sizlere kişisel bakım konusunda da hizmetler sunmaktadır. Pedikür ve manikür konusunda deneyimli ekibimizden profesyonel hizmet alabilirsiniz. Saç tasarımınızı en güzel şekilde yapan ekibimiz makyaj konusunda da sizlere başarılı şekilde hizmet sunmaktadır. Özel günleriniz için gerekli olan tüm güzellik çalışmalarını sizlere yaparak en güzel şekilde sizlere bu özel güne hazırlamaktayız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR