• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bursa Uzman Tesisat

Adres :

Dumlupınar Mah. Cevizlik Cad. Hilal Apt. D/1 No: 13 Görükle Bursa » Nilüfer

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cemal Sarı

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (532) 482 52 27

Whatsapp 2:

0 (538) 468 30 34

Bursa tesisat ve bakım onarım sektörünün lideri olmaya adayız. Firmamız çok uzun yıllardan beri tesisat ve bakım onarım sektöründe yer alarak kusursuz hizmetlere imza atmıştır. Hizmetlerimizi sıfır hata ile gerçekleştirerek liderlik konumuna yakışır çalışmalar düzenliyoruz. Çalışmalarımız esnasında kalitemizden ödün vermiyoruz, başarımızı kalitemiz ile kanıtlıyoruz. Kaliteli, kusursuz ve başarılı hizmetler için sizler de firmamızı seçin! Tesisata dair aklınıza gelebilecek bütün hizmetleri sunuyoruz. Hizmetlerimizin çeşitliliğini artırmak için her geçen gün hizmet yelpazemizi büyütüyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetine layık olmak adına kalitemizi hiçbir zaman için terk etmiyoruz. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti ile mevcut konumumuza geldiğimize inanıyoruz. Hedefimiz olan liderlik pozisyonuna adım atmak için yoğun çaba sarf ederek rakiplerimizi geride bırakıyoruz.

Tesisat hizmetleri elektrik, su gibi daha pek çok kolda verilmektedir. Firmamızın sunduğu hizmetler profesyonel şekilde neticelendirilerek başarı elde ediliyor. Şimdiye kadar sunmuş olduğumuz tesisat hizmetlerinde hiçbir problem ile karşı karşıya kalmadık. Hızlı çözümlerimiz sayesinde en zor işlerin dahi kısa süre içerisinde üstesinden geliyoruz.

Tesisat ve bakım onarım sektörü için vazgeçilmez unsur haline gelen teknolojiden de fayda sağlıyoruz. Teknoloji ile hem zamandan tasarruf elde ediyoruz hem de iş kolaylığı ile başarımızı yansıtıyoruz. Hizmetlerimizin kalitesi, güvenilirliği, başarısı kadar fiyatlarıyla da gündemde yerimizi alıyoruz. Uygun fiyatlı hizmetlerimize sahip olmak için sizler de firmamızın iletişim numarasını kullanarak bizlerle irtibata geçin.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR