• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bursa Yiğit Transfer Taksi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yiğit Bey

Taksi hizmetleri acil araç gereksinimlerinde tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de en temel tercih oluyor. Fakat bu alanda kalite ve güven her zaman temel kıstas olsa da pek çok kullanıcı bunlara ulaşamamaktan mustarip oluyor. Oysa Osmangazi’de hizmet veren Bursa Yiğit Transfer Taksi firmamız ile bizler uzun yıllar önce ilk adımımızı attığımız andan bu yana kalitenin ve güvenin değişmez adresi konumunda bulunuyoruz. Ardımızda bıraktığımız binlerce mutlu müşteri profilimizi her geçen gün daha da genişletiyor, her daim daha fazla kişiye ulaşmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Başarılarımızla övünürken yeterli görmeyerek daima daha iyisini ve daha kalitelisini yapmaya da devam ediyoruz.

Bursa taksi sektörünün lider firmalarından birisi olarak tamamı yeni model, bakımlı, temiz, hijyenik ve donanımlı araçlarımızla hizmet veriyoruz. Araçlarımızı tamamen yolcu taşıma için dizayn ediyor, güvenli ve konforlu seyahatler için hazırlıyoruz. Bebek koltuğu ilavesi, paket teslimatı, telefon şarj cihazı desteği, şehirlerarası taksi hizmeti ve çok daha fazlasını sizlere sunuyoruz.

Firma olarak her biri alanında uzman, deneyim sahibi, kendini geliştirmeye devam eden ve güler yüzlü hizmeti şiar edinmiş bir kadroyla çalışıyor, önceliği daima müşteri memnuniyetine veriyoruz. Her nerede olursanız olun bir telefon mesafesinde bulunuyor, 7 gün, 24 saat acil taksi ihtiyaçlarınıza farklı konseptte araçlarımız ve uzman personellerimizle karşılık veriyoruz. En uygun fiyatlarla güvenli taksi kiralama yapıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR