• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Bursam Rentacar

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Harun Aslan

  • firma fb

Otomotiv sektörüne olan ilgi ve talebin hızla artması ile birlikte otomobil fiyatları ne yazık ki çok yüksek bir seyir izlemekte. İşte bu sorununla karşı karşıya kalındığında oto kiralama (rent a car) seçeneği adeta hayat kurtarıyor.

Ulaşım, dağıtım, turistik geziler, iş seyahatleri ve daha birçok alan… Her birinde birer otomobile ihtiyaç duyuyoruz kimi zaman kendi yaşadığımız şehirde, kimi zamansa bambaşka bir şehirde. İşte Bursa oto galeri sektöründe her zevke ve her bütçeye hitap eden, istediğiniz her ihtiyacınızı ayırabileceğiniz bütçe kadarıyla karşılayabilecek, deneyimli ve güler yüzlü kadrosuyla sizlerle en sağlıklı iletişimi kurabilecek firmamız sizleri bekliyor. Üstelik hizmeti kullanmaya, istediğiniz noktadan başlayabiliyoruz. Örneğin başka bir şehirden otobüsle mi geliyorsunuz, kiraladığınız arabanızla sizleri otogarda bekliyoruz. Ya da başka bir ülkeden uçakla mı geliyorsunuz? Hiç merak etmeyin sizleri, dileyip kiraladığınız bütçenize uygun aracınızla havaalanında karşılıyoruz.

Firma olarak her zaman hedefimiz sizlere en uygun fiyatlarla, en geniş seçenekleri sunmak ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır. Yeter ki siz ihtiyacınızı belirtin.

Araç kiralamak için günlük, aylık ve de yıllık seçeneklerimiz mevcuttur. Özellikle bulunduğumuz araç kiralama sektörü içerisinde sizlere en iyi hizmeti verdiğimiz konusunda iddialıyız. Gelin, sizlerle de görüşelim müşteri memnuniyetini bir kez daha tadıp, ihtiyacınıza en uygun hizmeti en kısa sürede ve en uygun ücretlerle sağlayalım.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR