• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Business Barber Shop

Sektör :

Yetkili Kişi :

Celal Balgan - Şakir Balgan

Günümüz dünyasında erkekler kendine çok önem vermektedirler. Farklı görünerek dikkat çekmeye çalışan erkekler, değişik saç kesimleri ile topluma pozitif yönde kendilerini sunmaktadırlar. İşletme olarak bunun farkında olduğumuz için bizler de siz değerli müşterilerimize kuaför sektörü bazında hizmet vermekteyiz.

Bu sektör çerçevesinde profesyonel ekip arkadaşlarımız ile müşterilerimizin istemiş olduğu saç kesimlerini kolay bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Sakallarınıza ve bıyıklarınıza karşı titiz bir şekilde çalışmanın yanı sıra onları boyayarak tarzınızı ortaya koyma fırsatını sizlerin huzurlarına sunuyoruz. Yeni saç modellerini uygulamakta Kocaeli kuaför sektörü statüsünde öncü olan firmamız sayesinde soyut olan bir şeyi somut bir hale dönüştürüyoruz. Aynı zamanda her türlü cilt bakımını da gerçekleştirerek karşı cinse şık görünme şansını elde etmek tamamen sizin elinizde. Bu hizmetlerimizin piyasada gerçekleşen hizmetlerden tamamen farklı bir şekilde yürütüldüğünü bilmenizde fayda var. En uygun fiyat politikalarını izleyen firmamız sayesinde hiçbir şekilde mağdur olmayacaksınız. Yakışıklı bir şekilde toplumda kendinize yer bulmak istiyorsanız, sizler de işletmemizi ziyaret ederek, kendi güveninizi güçlendirebilirsiniz. Toplum içinde erkeğin makyajı olarak bilinen sakal ve bıyığın, bir erkek için önemini bildiğimizden büyük bir hassasiyetle işlerimizi hallediyoruz. Sizlerin en büyük destekçisi olma yolunda da sağlam adımlar atıyoruz.

Son olarak firmamızı mevcut olan sosyal medya hesabından takip edebilir, bizleri şimdiden tercih edip şereflendirdiğiniz için sizlere sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR