• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Business Class Tekel

Adres :

Alemdağ Çatalmeşe Mah. Saray Cad. 283 - A İstanbul » Çekmeköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Çetin

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (534) 411 78 04

Business Class Tekel ailesi olarak sıradan bir tekel bayiinden daha fazlasıyız. Tekel bayii sizlere belirli ürünlerin satışını yapar. Fakat ürünlerin kalitesine ve fiyatına dikkat etmez. Oysa biz ürünlerin kalitesine, fiyatına ve müşteri memnuniyetine dikkat etmekteyiz. Yılların kazandırdığı bilgi ve birikimler doğrultusunda kaliteli ürünlerimizi doğru ve uygun fiyat aralığında sizlere sunuyoruz. Aynı zamanda müşteri odaklı hareket ediyor, değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına çözüm sunuyoruz.

İstanbul alışveriş sektöründe verdiğimiz hizmet doğrultusunda %100 müşteri memnuniyetini sağlamış bulunmaktayız. İşletmemizi tercih eden değerli müşterilerimize her zaman güler yüzlü, samimi ve saygılı kişiliğimizle hizmet veriyoruz. Ekip olarak uyum içinde çalışıyoruz. Gündüzleri verdiğimiz hizmeti geceleri de veriyoruz. İşletmemize gelemeyen müşterilerimizin siparişini alıyoruz ve siparişleri adrese teslim ediyoruz. Paket serviste görevli personelimiz siparişi vaktinde sizlere teslim ediyor.

Birçok ürünü bir arada toplayarak sizlere sunuyoruz. Alkollü içecek çeşitleri, alkolsüz içecek çeşitleri, asitli içecek çeşitleri ve asitsiz içecek çeşitleri işletmemizde satışa sunuluyor. İçeceklerle birlikte çeşitli atıştırmalıklar da yer alıyor. İşletmemizde sigara çeşitleri de müşterilerimize sunuluyor. İstediğiniz ürünü uygun fiyatla almak için bizi güvenle tercih edebilirsiniz. Sektörün güvenilir ismi olarak kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Ürün çeşitliliğini arttırmak, daha iyi ürün kapasitesiyle hizmet vermek adına hem sektördeki yenilikleri takip ediyoruz hem de müşteri isteklerini değerlendiriyoruz. Business Class Tekel ailesi olarak sizlere kaliteli, güvenilir ve uygun fiyatlı hizmet vermeye devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR