• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Buzbuz Su Gıda

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Köksal Eser

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Ankara/ Çankaya’ da hizmet veren firmamız müşterilerimize en sağlıklı ve temiz suyu ulaştırmak için büyük çaba sarf etmektedirler. Bizleri diğer firmalardan ayıran en belirgin özellik, suyun lezzeti, değerleri ve tüm siparişlerinize en hızlı şekilde yanıt vermemizden kaynaklanıyor. Buzdağı su bayiliği alan Buzbuz Su Gıda olarak el değmeden üretilen sularınız, hijyenik dolum tesislerinden bizlere kadar soğuk depolu araçlarda getirilen ürünler özenle muhafaza edilmektedir.

İşletmemiz müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Yılların verdiği deneyimle ve özverili, pratik ,titiz çalışanlarımız ile siz değerli müşterilerimize en kaliteli suları sofralarınıza kadar getiriyoruz. Ürün çeşitliliğimiz müşterilerimizin taleplerine göre şekillenmektedir. Toptan ve perakende satışlarımız bünyemizde mevcuttur. Düğün, doğumgünü gibi büyük organizasyonlarınız için tek içimlik bardak sularımız bulunmaktadır. Sizler de kaliteli hizmeti, başarılı ve güvenebileceğiniz bir firmadan alışverişinizi yapmak istemez misiniz? Siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar yakınız.

Su tüketmeden canlı varlığı devam ettirilemez. Özellikle suyun, insan hayatındaki önemi yadsınamaz. İnsan vücudunun % 70 ‘ i su olduğu düşünülürse, yaşam kalitemiz ve değeri tükettiğimiz su ile orantılıdır.

Buzbuz Su Gıda’ ya ulaşmak isterseniz, web sayfamızdaki telefon numaralarımızdan bizleri arayıp sipariş oluşturabilirsiniz. Yıllar içinde geliştirdiğimiz çalışma disiplinimiz, siparişlerinizi en kısa süre içinde adresinize gelecek şekilde hızlandırılmıştır. Aynı anda birçok adrese teslim imkanımız bulunmaktadır. Hiçbir müşterimizi mağdur etmeden istediği zaman dilimi arasında siparişi adresinde olacaktır.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR