• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

By Aspava

Adres :

Yenidoğan Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No: 37/a Kırıkkale Kırıkkale » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Esma Akbay

E-Posta Adresi :

.

Whatsapp 1:

0 (532) 626 22 25
Kırıkkale'de By Aspava mekanımızda döner,iskender,beyti kebap,adama kebap,pide,lahmacun,kiremitte yemek çeşitleri,vali kebabı,karışık ızgara,çorba,sac kavurma yiyebilirsiniz.Ayrıca mekanımızda özel günlerinizi kutlayabilirsiniz.
Kurulduğumuz günden bu yana sürekli olarak büyümekte ve kendimizi geliştirmekteyiz. Her zaman müşteri memnuniyetini ön olan tutan firmamız, kendini sürekli geliştirerek sizlere en kaliteli ürünün ulaştırılmasını sağlamakta ve bunu en uygun maliyetler ile yapabilmektedir. Bu nedenle de sizler tarafından ilgi görmekte ve tercih edilmektedir.
By Aspava firması olarak çalışma hayatımız boyunca her zaman kalite ve profesyonellik ile hareket ettik ve bundan sonraki dönem içinde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarımızı sürdürerek en kaliteli üretimleri yapacağız.
By Aspava firması olarak birinci misyonumuz sürekli olarak kendimizi yenileyerek müşterilerimize alanındaki en kaliteli hizmeti ulaştırabilmektir.
Bu misyonumuz sayesinde By Aspava firmamız günümüze kadar gelmeyi başarmış ve bu süreç içerisinde de birçok başarıyı hanesine yazdırmıştır. Sürekli olarak kendimizi geliştirme misyonumuzun gerçekleştirilebilmesi için ise sürekli olarak sektöründe oluşan yeniliklerin, gelişmelerin takibini gerçekleştirmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR