• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

By Kayalı Nargile

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Fatih Kayalı

  • firma fb
  • firma instagram

Kaliteli ürünleri ile sektörde ön plana çıkan firmamız By Kayalı Nargile birmilyonnokta.com bünyesinde hizmet veren başarılı isimlerden biridir. Uzun yıllar boyunca bu alanda faaliyetlerimizi sürdürerek edinmiş olduğumuz deneyimlerimiz ile her zaman yanınızda olmaya devam ediyoruz.

Balıkesir alışveriş alanında hizmet veren firmamız sizler için nargile takımı, nargile lüle çeşitleri, elektronik nargile, nargile aksesuarları, nargile kömürü, çelik nargile seti, nargile marpuç takımı ve tütün çeşitleri gibi ürünlerin satışını en iyi şekilde sunmaktadır.

Uygun fiyatlarla kaliteli ürünlerimizin satışını yaparak hizmetlerimizden herkesin faydalanmasını sağlıyoruz. Ürünlerimiz son derece dayanıklı bir yapıya sahip oldukları için uzun yıllar boyunca sorunsuz kullanım keyfini yaşayabilirsiniz.

Hizmetlerimizin daima arkasında duruyoruz. Herhangi bir sorun yaşamanız durumunda sorunu kısa süre içinde hallederek mağdur kalmanızı engelliyoruz. Hizmetlerimizden %100 memnun şekilde ayrılmanız için elimizden geleni yapıyoruz. Sizlerden gelen değerlendirmelere göre kendimizi her geçen gün yeniliyoruz.

Her zevke uygun ürünlerimiz ile beklentilerinizi en iyi şekilde karşılıyoruz. Belirli zamanlarda avantajlı kampanyalar düzenleyerek de sizleri mutlu ediyoruz. Sürekli yeni ürünler getirerek de kendimizi geliştiriyoruz.

Hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak ve uygun fiyatlarımızdan en iyi şekilde yararlanmak isterseniz telefon numaramızdan bizi her zaman arayabilir, WhatsApp hattımıza mesaj atabilir ya da e-posta adresimize mail atabilirsiniz. Kısa süre içerisinde sizlere dönüş yaparak yararlanmak istediğiniz hizmet hakkında gerekli bilgileri aktarıyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR