• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

By Marka Döner

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mustafa Kurt

By Marka Döner

Döner, tavuk, et döner, beyti sarma, yaprak döner, kebap, köfte, tavuk ızgara, biftek, tavuk ızgara, kanat, toplu sipariş, paket servis, aile restaurantı ve aile lokantası olarak Sivas Merkez de hizmet vermekteyiz.

Aynı şekilde müşterilerimiz tarafından gelen yorumlar sayesinde onların ihtiyaçlarını karşılayabildiğimiz yönünde olan tebrikler bizleri gururlandırmakta ve mutlu etmektedir. Siz de firmamız internet sitesi üzerinde buluşan iletişim bilgilerini kullanarak bizlere ulaşabilir dilek, şikayet ya da yeni bir iş yapma gibi isteklerinizi bizim ile paylaşabilir ve hemen bize ulaştırabilirsiniz.

Müşterilerimizin çeşitli alanlarda tercih etmiş olduğu ürünlerimiz ile garantili ve güvenli bir hayatı onlara sunuyoruz. Hizmet standartlarımızı oluşturan yüksek kalite ile birlikte sahip olduğumuz sistemlerimiz ile müşterilerimize bu güvenliği ve güveni de sunuyoruz.

Tüm hizmetlerimize müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yön vermiş olmamız sayesinde sektörün en önemli değeri olan müşteri memnuniyetinin sağlanabilmesi için büyük adımlar atmış ve müşteri memnuniyetini başarılı bir şekilde firmamızın temeline oturtabilmiş bulunmaktayız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR