• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

By Soner Öztürk Mobilya Koltuk Tasarım

Adres :

Yukarı Dudullu Mahallesi Nato Yolu Caddesi Çilekli Sokak No 4 Ümraniye İstanbul İstanbul » Ümraniye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Soner Öztürk

E-Posta Adresi :

bysonerozturk@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (546) 491 92 16

Whatsapp 2:

0 (546) 491 92 16

Hayatımıza dâhil olan birçok türden eşya, kendisine özel nitelikleriyle yaşam alanlarımıza iyi bir şıklık kazandırmaktadır. Dekorasyon bütünsel bir olgudur. Dolayısıyla bir ortamda iyi bir tasarım elde etmek için her bir eşyanın ayrı bir önemi vardır. Bunlar arasında koltuklar, dekorasyon konusunda önemli bir bölümü oluştururlar. Günümüzde sıra dışı ve harika tasarıma sahip birçok türden koltuk tasarımlarına rastlamak mümkündür. Bizler By Soner Öztürk Mobilya Koltuk Tasarım firması olarak geniş ürün seçeneklerimizle müşterilerimize en uygun olanakları sağlamaktayız. Kaliteli, dayanıklı ve uzun ömürlü ürünlerimizle bu konudaki gereksinimlere en iyi cevapları sunmaktayız. Bu sektörde yaptığımız en önemli çalışmalardan bir başkası ise isteğe göre bir ürün tasarlayabilmemizdir. Müşterilerimizin fikirleri doğrultusunda koltuk tasarımı ya da mobilya tasarımı gibi seçeneklerle onların beklentilerini karşılamaya çalışmaktayız.

Hizmet verdiğimiz mobilya ve koltuk tasarımı sektöründe daima müşterilerimizin beğenisini kazanacak ve onları memnun edecek çalışmalar sunmanın gayretindeyiz. Deneyimli ve konusunda uzman ekibimizle birçok farklı ihtiyacınıza çözümler üretiyoruz. Özel tasarım ya da ürün seçeneklerinin yanı sıra gerekli tamir ve onarım işlemleri de bizler tarafından hassasiyetle yerine getirilmektedir.

Yüksek kalite standartlarında ürünler sunarak sektörde öncü adımlar atmak ve markamıza bir değer kazandırmak amacındayız. Mobilya ve koltuk tasarımı konusunda ortaya çıkacak en yeni gelişmeleri yakından takip ederek bunları kaliteli hizmetlerimizle birleştiriyoruz. Bu hizmetleri sunarken de daima karşılıklı güveni ve memnuniyeti esas alıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR