• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

By Sarıkoç Restaurant

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Coşkun Sarıkoç

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Bysarikoc Restaurant olarak Afyonkarahisarın bölgesinin çay ilçesinde kahvaltı salonları, balık ızgara salonları, kuzu tandır salonlar, aile restaurantları, şirket yemek organizasyonları gibi hizmetler sunmaktayız

Bysarikoc Restaurant firması olarak sektörün ve bulunduğu bölgenin en tecrübeli firması olarak hizmet vermekteyiz. Sektörün en önemli konuları arasında yer alan tecrübe ile işletmemiz sorunsuz işlemler yapmak üzere sizlerle birliktedir. Firmamız olarak gerekli ekipmanlar ve eğitimli çalışanları ile her zaman en iyisini yapmak için faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Sürekli olarak değişen ve gelişen sektörün gereklerini takip ederek sizlere en iyiyi sunma gayreti içerisindeyiz. Teknolojik olarak en iyi ürün ve hizmet garantisi ile üretimlerimiz gerçekleştirilmektedir. Kendimize vizyon olarak, en yüksek müşteri memnuniyeti ile birlikte en iyi ürün seçeneklerinin sunulmasını koyarak faaliyet göstermekteyiz. Başarımızın en önemli noktası olarak müşteri memnuniyeti konusunda sizlerden aldığımız geri dönüşler görülmektedir. Başarımızı sizler ile paylaşarak sizleri de memnun etmek istemekteyiz.

Afyonkarahisar ilinde Çay ilçesinde Yiyecek sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamız, sektörünün ilkleri arasında bulunmaktadır. Geçmişten aldığımız gücümüzü geleceğe taşımak üzere hizmet vermekteyiz. Uzun yıllardır Yiyecek sektöründe faaliyet göstermekte olan işletmemiz sürekli olarak kendisini geliştirmekte ve daha iyi hizmet sunmak üzere faaliyet göstermektedir. Teknolojik yenilikleri de takip ederek en iyi ürün ve hizmet kalitesini sunabilmek adına hizmet sunmaktadır.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR