• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bysos Döner ( Hatay Soslu Döner)

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nurettin Özcan

Döner, ülkemizin mutfağının vazgeçilmez yemeklerinden biridir. Her kesim tarafından sevilerek tüketilen bir yemek olan döner, usta aşçılarımız ve deneyimli personelimiz sayesinde sizlerle buluşuyor. Mardin fast food sektöründe her zaman tercih edilen markalardan biri olmaya devam ediyor ve sizlere en kaliteli ve en hijyenik hizmetleri sunmaya devam ediyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana işletme olarak her zaman sağlık ve hijyene önem vermekte ve kaliteli ürünleri servis etmekteyiz. Ürünlerimizde kullandığımız malzemelerimiz düzenli olarak organik bir şekilde temin edilmekte ve denetlendikten sonra kullanılmaktadır. Ürünlerimiz, profesyonel ekibimiz ve mutfağımız tarafından hazırlanmakta ve servis edilmekte olup sağlıklı ve kaliteli bir şekilde sipariş verebilme teminatı sunmaktadır.

Yemeklerimiz, alanında tecrübeli şeflerimiz tarafından hazırlanmakta ve teslim edilmektedir. Ayrıca sipariş de almaktayız. Sipariş vermek için alo paket numaramızla iletişime geçip siparişi ve âdeti ile birlikte teslim gününü belirtmeniz yeterlidir.

İşletme olarak, müşterilerimizin memnuniyeti ve sağlığı her daim önceliğimiz olarak gözetilmekte ve hizmetlerimiz buna göre verilmektedir. Şehrimizde, müşterilerimizden aldığımız olumlu geri dönüşlerle birlikte konumumuzu daha da yükseltmekte ve giderek tercih edilen bir marka haline gelmekteyiz. Sizlere uygun fiyat, çeşitli, lezzetli ve sağlıklı bir şekilde yemek hizmeti sağlıyoruz. İşletmemiz, ailenizle birlikte de yiyebileceğiniz mekâna ve lokasyona sahiptir. Sorularınız ve görüşleriniz için iletişim numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz. En kaliteli döner servisi için sizleri de işletmemizde ağırlamaktan onur duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR